For Babies
Nevěrný manžel 1 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zara   
Úterý, 12 Leden 2010 00:12

Na našem webu si budete moct přečíst nový příběh na pokračování od naší čtenářky Zary (nepřeje si být jmenována). Co se děje v rodině s malým dítětem, když se provalí nevěra? Jak prožívá žena první dny zjištění, že není tou jedinou partnerkou svého muže?

Blížily se Vánoce, které jsme měli poprvé strávit ve třech. Těšila jsem se jako malé dítě. Rodinou idylku a sen o šťastné rodině, ale manžel zbořil jako domeček z karet.

 

 

S Honzou jsme spolu chodili tři roky a po dalším roce společného bydlení, jsme se vzali a plánovali rodinu. Otěhotněla jsem do dvou měsíců od vysazení antikoncepce, ale v 8 týdnu těhotenství jsem potratila. Druhé těhotenství, které přišlo po půl roce, tak bylo bohužel od začátku rizikové a znamenalo dost omezení. Kromě toho, že jsem musela odejít z práce a pobírala směšnou nemocenskou, jsem musela půl těhotenství proležet a samozřejmě vynechat sex.

 

Honza se tvářil jako chápající manžel. Snažila jsem se mu po sexuální stránce vyhovět jinak, ale nevyžadoval to ode mě. Chtěl, abych byla hlavně v klidu a já byla ráda, že mám doma tak skvělého chlapa. I když teda doma moc často nebyl, kvůli penězům totiž musel brát přesčasy. Nikolka se narodila v srpnu a z Honzy se stal ten nejvzornější táta. Mezi kojením si ji co nejčastěji bral na procházky, všude se s ní chlubil. Já mohla odpočívat a vzpamatovávat se z komplikovaného porodu.

 

Na začátku prosince jsem se rozhodla vypravit na nákupy vánočních dárků. Ještě nemrzlo, takže jsme malou nemusela nabalovat a při přechodu z obchodu do obchodu ji složitě vysvlékat. Nákupy jsem si naplánovala tak, abych zvládla zajít do cukrárny nakojit Nikolku. Nakupovací den a všudypřítomnou vánoční atmosféru, jsem si skvěle užívala, než jsem uviděla Honzu.

 

Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2010 05:51
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo