For Babies
Podruhé na IVF IV PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 07 Leden 2010 07:04

lenka_tomik2

Dle instrukcí jsem měla jít za 14 dní na odběr krve, aby se zjistila hladina HCG, a objednat se k doktorce do Kadaně, abychom se domluvily co dál a probrali výsledky z krve. Ptom bych si o 4 dny později mohla udělat těhotenský test.

 

 

Celý první týden jsem se snažila být v klidu a polehávat, ale 2,5 letý syn aktivitu samozřejmě potřebuje. Celý týden jsme tedy byli doma a když přišel Tom z práce, vzal alespoň odpoledne Tomáška ven, a já měla chvíli klid. Kdo má doma malého cvrčka určitě ví, co pro dítě znamená, být celý den doma, je to pro něj nudné, zlobí, fňuká, kňourá, ale zase se přijde i pomazlit. Mám štěstí, že Tomík si umí hrát sám, sám se zabaví alespoň část dne a já můžu na chvíli „vypnout“. Druhý týden už jsme chodili ven, ale ne daleko, jen před dům na písek a na krátké procházky.

 

A pak přišel 28 den menstruačního cyklu a já nevydržela. Už asi 5 dní jsem měla doma těhotenské testy, které už první den očekávané menstruace ukáží, jak na tom jste. V 5 hodin ráno jsem vstala a udělala si ho. Tom měl ještě chvilku před vstáváním do práce, chtěla jsem, aby byl u výsledku se mnou. Ani jsem nemusela čekat 3 minuty a druhá čárka se silně fialově zbarvila. Běžela jsem za Tomem, abych mu ještě v rozespalosti tu úžasnou novinu řekla. Byla jsem šťastná a do očí se mi vhrnuly slzy.

Odpoledne mi to nedalo a udělala jsem si ještě jeden test. A výsledek? Zase tak silně zbarvená čárka. To už mi ale bylo divné, protože u Tomíka jsem tak silnou čárku neměla. Začala mě nahlodávat myšlenka, jestli se neuchytila obě embrya…

 

Příště se dozvíte, jak Lence dopadlo vyšetření u lékařky. Bude mít nakonec dvojčata?

 

Předchozí díl seriálu si můžete přečíst tady:

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo