For Babies
Vánoční tipy IX PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 04 Prosinec 2009 06:35

van_darPrvní adventní neděle nám oznámila, že už je nejvyšší čas pomýšlet na to, co dáme svým blízkým pod stromeček. Tento týden se na webu rodinaaja.cz, můžete nechat inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu. Vašeho školáka jistě potěší čpionážní robot, praktičtí rodiče, kteří dbají na bezpečnost dětí, můžou vybírat z cyklodoplňků s oblíbenými pohádkovými postavami, celá rodina jistě využije pěnový koberec a žádnému batolátku by nemělo chybět pořádné a hlavně originální odrážedlo.

 

 

Pro batolata

 

Odráželo Scuttlebug

 

Až vaše batole rozbalí pod vánočním stromečkem veselé odráželo Scuttlebug, už nebude chtít jiné dárky. Čím se liší od jiných odrážedel?

QuickSmartTM Scuttlebug je revoluční dětské odrážedlo z dílny australských designérů, které designem připomíná roztomilé broučky.

Skvěle vyvážený systém pro stabilitu pomáhá dítěti dále rozvíjet motorické schopnosti a

je ideální jako první odrážedlo pro děti od 1 do 3 let.

Scuttlebug má patentovaný design s bezpečnostním rozkládacím systémem, testováno a certifikováno. Skládá a rozkládá se třemi jednoduchými kroky, pro snazší přenášení a úsporné skladování. Svými rozměry ve složeném tvaru je ideální pro převážení pod kočárkem!

Není třeba montáž, jen vyjmete z krabice, rozložíte a jezdíte.  Mezi další přednosti Scuttlebugu patří lehký rám, anatomicky tvarovaný sedák a zatáčecí přední kolečko pro skvělé manévrování. Odráželo je testováno v dynamice a bezpečnosti. Používat lze doma i venku. Hladká kolečka zajistí klidnou a tichou jízdu.

Dostupné ve čtyřech jasných a veselých barvách - červená beruška, modrá vážka, žlutý čmelák a růžové s kytičkami.

Odráželo Scuttle bug můžete koupit v e-shopu Dětský design http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=86_88. Nejste si jisti, které vybrat? Darujte dárkovou poukázku. kterou Vám v Dětském designu rádi vystaví.

 

Pro batolata, předškoláky i Vás

 

mg_koberec

Pěnový koberec MAXI 24

 

Pěnový koberec by pro svou variabilnost neměl chybět v žádné domácnosti. Děti si s ním procvičí drobnou motoriku rukou a můžou rozvíjet konstruktérské návyky a schopnosti. Vám se zase bude hodit jako podložka při cvičení nebo třeba na pláž!

Z Pěnového koberce MAXI 24 může vaše ratolest stavět cesty, kostky – domečky, tunely, zámky, schody, krabice s překvapením, či jakékoli jiné objemové tvary. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. A když už si na něm bude vaše dítko hrát, proč si s ním nezopakovat barvy?

Pěnový koberec MAXI 24 obsahuje 24 dílů o velikosti 32x32cm, tloušťka 8 mm. Plocha rozloženého koberce 120x180 cm. Je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu vyrobeného v Evropě. Je lehce omyvatelný a barvy na něm jsou stálé a můžete si k němu dokoupit i zakončovaní díly.

Pěnový koberec MAXI 24 můžete koupit na www.malygenius.cz. Od příštího týdne ho seženete i v růžové variantě pro malé princezny.

 

 

Pro předškoláky

 

dam_helma

Cyklodoplňky

 

Jaký největší dárek můžete svému dítěti nadělit pod stromeček? Přeci jeho bezpečí. Myslete už teď na jaro a nezapomeňte své děti obdarovat cyklodoplňky s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny!

Ochranná helma Cars pro děti do 6 let, má regulovatelnou velikost 46 – 53 cm. Je vhodná na kolo, skateboard, kolečkové brusle.

Helmy, chrániče, rukavice, zvonky, klaksony, větrníky, tašky, košíky na kolo a další cyklodoplňky pro holky i pro kluky, můžete koupit na www.dampex.cz

 

Pro školáky

 

Meccano Spykee Mini VOX 

 

Novinka Meccano roku 2009!

 

Další člen z rodiny špionážních robotů Spykee. Jedná se o stavebnici robota dálkově  ovládaného lidským hlasem. 

Robota Spykee VOX lze ovládát 8 anglickými příkazy (pohyb vpřed, vzad, vlevo, vpravo, laserová válka, pokřik, elektro tanec a zničení cíle). Při pohybu a plnění příkazů robot vydává rozličné svělené a zvukové efekty. V prodeji je i jeho větší bráška Spykee VOX, který zná desítky hlasových povelů, je programovatelný z počítače a umí i zapnout váš oblíbený program na televizi!

 

Více naleznete na www.hrackyvpohybu.cz