For Babies
Vánoční tipy VII PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 02 Prosinec 2009 05:09

stromek_darkyPrvní adventní neděle nám oznámila, že už je nejvyšší čas pomýšlet na to, co dáme svým blízkým pod stromeček. Tento týden se na webu rodinaaja.cz, můžete nechat inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu. Dnes pro Vás tip na úžasný MP3 přehrávač pro nějmenší, letadélko, se kterým si vyhrají kluci, holky i tátové, další skvělé zažehlovací korálky a dekoraci na WC, která pomůže Vašemu batoleti s přechodem od nočníku na velký záchod.

 

Pro batolata

  

dam_wc

Dekorace WC Pejsek 

 

Nechce se vašemu batolátku z plenek nebo z nočníku? Tak to by mu měl Ježíšek pod stromeček nadělit veselého kamaráda na WC. Záchod kamarád je obrovským pomocníkem k naučení dítěte chodit na opravdový záchod, a to především tím, že přitahuje dětskou pozornost a umožňuje dítěti „objevit“ záchod nebo koupelnu příjemně a vesele.

 

Dekorace se velmi jednoduše připevní pomocí suchých zipů a hodí se na většinu standardně prodávaných typů záchodů, které mají rezervoár umístěný za WC mísou.

 

Vyberte si ze tří druhů WC kamarádů, ale i dalších krásných bytových doplňků na www.dampex.cz

 

 

Pro školáky

hama_logo

 

 

 


 

Zažehlovací korálky PARTY TIME

 

Udělejte si spolu s rodiči oslavu Silvestra tentokrát trochu netradiční!

 

Pomocí zažehlovacích korálků PARTY TIME si z 5.000 barevných korálků a dalších potřebných komponentů vyrobíte prostírání, držáčky na ubrousky, jmenovky a další dekoraci na váš sváteční stůl. 

 

Zažehlovací korálky HAMA získaly i ocenění od odborníků Správná hračka. 

 

Vyberte si ty pravé korálky pro děti už od tří let na www.hamakorálky.cz

 

Pro děti od tří let i jejich táty 

 

mg_dvouplos

Dvouplošník 

 

3D stavebnice nejen pro kluky, ale i pro malé pilotky, která je bude skutečně bavit. S tímto dvouplošníkem totiž můžou nejen létat a jezdit, ale dá se i kompletně rozebrat a znovu složit bez omezení.

 

Během hry s tímto dvouplošníkem, se u dítěte rozvíjí prostorové a logické myšlení, konstruktérské schopnosti, logika, pozornost, tvůrčí představivosti, zrakové a taktilní paměť.

 

Dvouplošníkem neuděláte radost jen dětem, ale i jejich tatínkům, kteří rádi kutí.

  

Dvouplošník, ale i další 3D puzzle, které pomáhají utvářet a rozvíjet dětský intelekt, můžete koupit na www.malygenius.cz

 

Od miminek po předškoláky

  

forb_mp3

MP3 přehrávač Lily 

 

Textilní hračka z jemného sametu LILY pro holčičky s integrovaným MP3 přehrávačem, pamětí  512 MB, vestavěným HiFi Stereo, podporuje WMA, MP3, součástí  je USB konektor a kabel. Panenka se jednoduše ovládá - nová  verze má navíc ovládání na uších panenky. Tedy nejen na nohou (zvuk), na rukách (zapnutí, vypnutí, play), ale navíc na uších (posun skladeb, dopředu i dozadu). Má také úspornější režim na 3 AA baterie. Přednastavené melodie lze snadno změnit. Pro miminka lze nahrát ukolébavky na spaní, pro větší děti oblíbené písničky. Velice vtipný design zaujme i větší potomky. Můžete si vybrat, zda Lily bude vaše dítě provázet na dětském hřišti veselou hudbou, hrát v postýlce sladké ukolébavky, vyprávět pohádky nebo pomáhat s výukou cizích jazyků. Panenka rovněž pomáhá autistickým dětem komunikovat s okolním světem. Lze omývat. Možná varianta TOBY pro kluky. 

 

 Technické  údaje: 

- Podporuje: WMA, MP3

- Vnitřní paměť: 512 MB

- Připojení pomocí  USB: USB 2.0

- Zabudovaný Hi-Fi systém (stereo)

- Požadavky na napájení: 3 baterie typu "AA"

- Rozměry: 40x42cm

 

Nejen Lily, ale i spoustu dalších tipů na dárky, najdete na www.forbaby.cz

 

Aktualizováno Středa, 02 Prosinec 2009 05:37