For Babies
Vánoční tipy VI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 30 Listopad 2009 23:42

van_darkyPrvní adventní neděle nám oznámila, že už je nejvyšší čas pomýšlet na to, co dáme svým blízkým pod stromeček. Tento týden se na webu rodinaaja.cz, můžete nechat inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu. Co takhle dětem nadělit lego, interaktivní poník nebo loutkové divadlo?

 

Pro batolata a předškoláky

 

cirkus

Látkový cirkus

     

Látkový cirkus, se v mžiku promění na loutkové divadlo.

Krásně barevné cirkusové šapitó obsahuje zvířátka a kabaretní umělce. Jednoduše otevřete přední zeď a střechu a scéna se změní na arénu vybavenou hrazdou a lanem pro provazolezce. Obsahuje slona, bílého koně, lva, krotitele, klauna, akrobata, cirkusovou princeznu a gymnastu na hrazdě. A jako bonus, když otevřete zadní část – šup a máme loutkové divadlo!

 

Další originální inspiraci pro děti od narození najdete na www.scandinavian-baby.cz 

 

 

 

 Pro předškoláky a školáčky

 

Poník Toník

 

Poník toník je jako živý. Veselý plyšový kamarád, který se rád chová, jí mrkvičku a stříhá ušima, mrká a řehtá. Má zvuky a pohyby skutečného poníka. Tímto dárkem se vyplní přání všem dětem, které touží mít živého poníka u sebe v pokojíčku.

 

Poníka Toníka další krásné hračky pro děti, najdete v e-shopu  Alltoys http://www.hracky-bambule.cz/ostatni/alltoystv/

 

 

 

Pro školáky

lego_pros

Lego – Twin X-treme RC

 

Závodní truck na dálkové ovládání, je snem všech kluků. Během pár minut lze horní část vyměnit a upravit auto na terénní závodní vůz. Balení obsahuje dostatek kostek pro sestavení závodního auta, dálkové ovládání a podvozek s příjímačem a bateriovým boxem. Vhodný pro děti od 8 let.

Spoustu Lego hraček najdete na www.katalog-lega.cz

Aktualizováno Úterý, 01 Prosinec 2009 08:23