For Babies
Vánoční tipy V PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 29 Listopad 2009 22:03

van_svicePrvní adventní neděle nám oznámila, že už je nejvyšší čas pomýšlet na to, co dáme svým blízkým pod stromeček. Tento týden se na webu rodinaaja.cz, můžete nechat inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu.Chcete své děti zabavit jinak než u počítače? Vyzkoušejte třeba zažehlovací korálky, netradiční piškvorky nebo hrací dečku.

 

Pro miminka

 

forb_hrazdicka

Deka s aktivitami Chytráček s hrazdou II.

 

Velká a měkká textilní podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionální vývoj dítěte. Hrací plocha umožňuje pohyb dítěte na zádech i na bříšku, nerozbitné zrcátko povzbuzuje ke zvedání hlavičky, později ke zvedání se na rukách. Deka pobízí k rozsáhlému zkoumání a objevování. Její součástí jsou nejrůznější aktivity – hrající závěsný ptáček, vibrující závěsná kočička, cinkající závěsný balónek, schovávající se rybka, šustící vlnky, pískátko, plastové kroužky, kousátko nebo záplaty z různých textur. Na oblouky je možné připevnit i jiné oblíbené hračky dítěte. Oblouky jsou odnímatelné. Bez použití oblouků je deka vhodná například pro přebalování. Barevné a roztomilé ilustrace Alaina Crozona stimulují interakci mezi rodičem a dítětem. Deka se dá snadno složit a přenášet, pro větší komfort je opatřena extra vycpávkou. Je vhodná pro děti od narození. Lze ji prát v pračce. Rozměry 100x150cm.

 

Více na http://www.forbaby.cz/zbozi/38563/-1/-1/-1/deka-s-aktivitami-chytracek-s-hrazdou-ii.html

 

Pro předškoláky

 

piskvorky

Látkové piškvorky .. tak trochu jinak…

 

Látkové piškvorky v krásném barevném provedení - jen místo křížků a koleček jsou pejskové a kočičky.

Výborná a jednoduchá hra, která zabaví Vaše dítko třeba při cestě autem či v letadle a zábavnou formou učí logickému myšlení.

Pejskové a kočičky jsou opatřeny ze spodní strany suchým zipem, takže na látce nekloužou a pěkně drží. A když hra děti omrzí, jednoduše se hra sklapne a zapne zipem do úhledné taštičky.

 

Další originální inspiraci pro děti od narození najdete na www.scandinavian-baby.cz

 

Pro školáky

 

hama_logo

 

 

 

 

 

 

hama_tow

Zažehlovací korálky Město

 

Nevíte jak si s dětmi zkrátit dlouhé zimní večery a přitom rozvíjet jejich fantazii, trpělivost, zručnost, kreativitu a další schopnosti ? Zkuste to se zažehlovacími korálky HAMA.

Stačí poskládat korálky na podložku a zažehlit.

S touto sadou si z více než 6.000 barevných korálků a dalších potřebných komponentů vyčarujete celé město včetně stromů, autíček a postaviček.

 

Zažehlovací korálky HAMA získaly i ocenění od odborníků Správná hračka.

 

Vyberte si ty pravé korálky pro děti už od tří let na www.hamakorálky.cz

 

Aktualizováno Pondělí, 30 Listopad 2009 08:07