For Babies
A co když přijde láska? 10 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Neděle, 22 Listopad 2009 12:44

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel. 

Doma s dětmi jsem se začínala nudit a tak když se naskytla příležitost přivýdělku, neváhala jsem ani vteřinu. U jedné cateringové společnosti zrovna sháněli někoho na nárazové akce jak do kuchyně tak jako obsluhu a protože jsem zvládala obojí a s hlídáním díky Davidovi a Pavlovi, nebyl problém, práce mě opravdu chytla. 

 

Při jedné víkendové večerní akci, firemním večírku telefonní společnosti, jsem potkala Dana. Celou akci mi nadbíhal, chválil masové kuličky, které jsem vyráběla a roznášela a nakonec si řekl o telefonní číslo. Dala jsem mu ho, ale zároveň jsem ho postavila před hotovou věc, že mám doma dvě malé děti. Ani jsem nečekala, že by se mi ozval, jenže hned druhý den se mi rozdrnčel telefon a Dan mě pozval na večeři. Nezapomněl podotknout, že pokud bych raději oběd a i s dětmi, nedělá mu to problém.

Najednou jsem se nepoznávala. Co si mám vzít na sebe, jak se nalíčit, učesat? Běhala jsem po domě jak šílená, zakopávala o hračky a mezi líčením, česáním a oblékáním, odpovídala na všetečné otázky obou holek i Pavla a Davida. Ti se báli, abych nešla na rande s nějakým úchylem a málem se poprali o to, kdo mě odveze a Dana si nenápadně prohlédne. Musela jsem se smát. Zavolala jsem si taxi a problém vyřešila.

 

Jednu výhodu spolužití s dvěma chlapy ale musím uznat, nejen, že máte kdykoliv po ruce neohrožené ochránce, a také že vám upřímně řeknou řeknou, v čem vypadáte nejlépe. Dan byl rozhodně spokojený. Vyklubal se z něj galantní upřimný muž. Rozvedený bezdětný technik oné telefonní společnosti. Padli jsme si do oka i do noty, oba jsme měli podobné zájmy, poslouchali podobnou muziku a četli stejné knihy. I pověstná jiskra přeskočila a tak následovala další rande. Ta se opakovala tři měsíce a ve mně stále hlodalo, jak ho obeznámit s rodinnou situací. Nakonec se to vyřešilo tak nějak samo.

 

Přečtěte si celý příběh Lili. Předchozí díl najdete na http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1707:a-co-kdy-pijde-laska-9&catid=114:maminky&Itemid=319Odprvního dílu ho můžete číst v rubrice Seriály!

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo