Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Osm let bez sexu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gabi   
Středa, 18 Listopad 2009 01:55

Některé z vás mi možná budou závidět, já mám ale problém, který mě dost trápí a stydím se s ním svěřit i kamarádkám. Manžel totiž vůbec nepotřebuje sex. A to už skoro 8 let. Co s tím?

 

 

Kamarádky mi můj život závidí, působíme totiž jako ideální rodina a nebýt toho „malého“ zádrhelu, můžu říct, že jsem také na svou rodinu hrdá a jsme spokojení. Je mi 36 let, manželovi Petrovi o čtyři roky více. Brali jsme se před 15 lety a zpočátku jsme žili velmi aktivním sexuálním životem. I když se nám před 13 lety narodila dvojčata, Petra a Pavel, vždycky se našel čas alespoň na „rychlovku“. Dva roky po narození dvojčat, začal Petr podnikat a dařilo se mu. Postavili jsme dům, dopřáli jsme dětem dražší koníčky atd. A pak jsem neplánovaně otěhotněla podruhé. Na miminko jsme se ale těšili, jen Petr se mnou pomalu přestával sexuálně žít. Nejdříve to sváděl na únavu v práci, potom, že mu to přijde vzhledem k mému těhotenství nevhodné atd. Podezřívala jsem ho, že má milenku, to se ale dodnes nepotvrdilo.

 

Po porodu jsem se měla co ohánět, ale i tak jsem měla na milování chuť a snažila jsem se nenápadně naznačovat, až jsem přešla ke zcela jasným signálům. Koupila jsem si hrozně drahé sexy prádlo, děti předala babičkám a po Petrových zamilovaných biftecích a lahvi vína, předvedla týden nacvičovaný striptýz. Petr mě ale zchladil, že prostě teď nemá chuť, že má hodně pracovních starostí. Pak už jsem se tolik nesnažila, mé původní svádění, se smrsklo na otázku „Neměl bys dnes večer chuť se pomilovat?“ A tak je to dodnes. Nepomohlo svádění, uražení, výhružky ani prosba o návštěvu sexuologa. Zašla jsem k němu tedy sama, ale řekl mi, že poradit mi může, ale neví, zda to bude mít smysl, že musí chtít zkrátka oba a je lepší přijít s manželem.

 

Postoj Petra mi připadá jako „zplodil jsem děti, zasadil strom, postavil dům, finančně zabezpečil rodinu, takže mám splněno a víc už po mě nikdo chtít nemůže“. Petr je jinak pozorný, políbí mě vždy při odchodu i příchodu, nezapomíná na výročí ani narozeniny, každý rok nám dopřeje dovolenou u moře a každý měsíc se od něj dočkám neněmého dárku „jen tak“. Někdy jsou to květiny nebo čokoláda, jindy pěkné tričko apod. Také se rád mazlí, ale k sexu nikdy nedojde. Přemýšlela jsem, že si i najdu milence, jenže takový podraz nemůžu Petrovi udělat. Jenže co dělat, když mi sex opravdu chybí?

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo