For Babies
Vánoční tipy II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 09 Listopad 2009 00:28

van_darNevíte co nadělit svým nejbližším pod stromeček? Přináším další tipy pod vánoční stromeček. A pozor, o některé z nich si budete moct zasoutěžit ve Velké vánoční soutěži, která startuje už 16.11.2009 na webu rodinaaja.cz!

 

 

 

 

Našim dětem

 

babysigns_sada_znak

Baby Signs – znaková řeč pro slyšící nemluvňata

 

Naučte mluvit nemluvňata!

Miminka nám toho chtějí  spoustu říct, i když ještě  neumějí mluvit.

S programem Baby Signs dokáží batolata i miminka vyjádřit, co vidí, co potřebují a jak se cítí. Výzkum prokázal, že používání programu Baby Signs snižuje frustraci dětí, podporuje rychlejší rozvoj řeči, obohacuje vztah mezi dětmi a rodiči a dává výrazný impuls k intelektuálnímu rozvoji dětí.

Program byl vytvořen na základě  dlouholetého výzkumu profesorek vývojové psychologie a autorek tří bestsellerů pro rodiče Lindy Acredolo, Ph.D. A Susan Goodwyn, Ph.D.

Znakování vytváří  pevný  základ k mnoha oblastem rozvoje dítěte a navazují na něj kurzy a semináře pro děti i rodiče Go Kids! – výchova s láskou a rozumem.

Nadělte svému miminku pod stromeček sadu pro znakování nebo zábavnou angličtinu pro nejmenší! 

Více na www.babysigns.cz

 

zub_slon

Zubíci

 

Už vaše děti nudí všichni ti plyšáci všech možných tvarů a barev? To se vám se Zubíky nestane!

Zubík je skvělý kamarád všech dětí. Je to mazlivá hračka, veselý polštářek a heboučká přikrývka v jednom.

Patentovaný design 3v1 výrobce Zoobie Pets si již oblíbily tisíce dětí a rodičů na celém světě. Zubík se jednoduše promění z hračky na polštářek nebo přikrývku, což z něj dělá perfektního společníka na cestování.

Všechna zvířátka jsou vyrobena z příjemných a měkoučkých materiálů, které přímo lákají k pohlazení. Děti lákají krásné barvy a detaily, rodiče ocení kvalitní zpracování a praktické použití.

Vyberte si z několika zvířátek na www.zubici.cz

 

Pro celou rodinu

 

sabai

Thajská masáž

Život je krásný, když na vás někdo myslí… nebo když vy myslíte na někoho. Dárkové certifikáty thajských masáží Sabai jsou skvělou šancí ukázat vašim blízkým, jak moc vám na nich záleží. A navíc je to tak příjemné… Kouzlo originálních thajských masáží spočívá nejen v náročné technice, kterou mají Thajky zažitou od mládí, ale především v celkovém vnímání těla a ducha. Masérka stlačuje určité body, čímž podporuje proud energie v té které dráze a uvolňuje bloky, které mohou být příčinou nemoci či bolesti. Používá při masáži palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie rozproudí po celém organismu.

Pokud vám záleží na zdraví a duševní pohodě vašich blízkých, kupte jim dárkový poukaz na thajskou masáž, která nejen potěší, ale také pomůže.

Více na www.sabai.cz

 

Pro maminku

 

orif_komplet

Kosmetika Oriflame

 

Parfémovaná  voda Grace od Oriflame se vrací do dob, kdy flakón parfému byl nejexkluzivnějším hmotným vlastnictvím a největší ozdobou ženy. Přenáší nás do světa klasické elegance v moderním pojetí. Její koncept představuje obraz šlechtičny na prahu svého debutantského plesu, jejíhož ztvárnění se ujala světová topmodelka, ve francouzských časopisech často označovaná za „nejzajímavější modelku všech dob“.  

Při tvorbě této exkluzivní  parfémované vody použila parfumérka ingredience, které představují základ tradičního parfémářství, jako vzácné koření, fialky či vřes vetiver.

Luxusní parfém potěší každou ženu.

Na www.oriflame.cz najdete kromě parfému Grace, také další tipy na vánoční kosmetické balíčky kvalitní švédské kosmetiky. Vybere si opravdu každý.

 

Aktualizováno Pátek, 13 Listopad 2009 14:44