For Babies
A co když přijde láska? 9 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Pondělí, 09 Listopad 2009 00:04

Doma z porodnice

 

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

 

Tříletá Hanička se sice na sestřičku těšila, ale přes veškeré vysvětlování už v době těhotenství, nechápala, že Sofinka není jen živá panenka a že ji maminka nemůže odložit kdykoliv ji bude Hanička potřebovat. A tak se mi všude pletli mí dva chlapi, kteří se snažili pomoct, ale většinou spíše přidělali práci a do toho žárlivá Hanička, která dělala všechno proto, abych si jí všimla.

 

Byla jsem na pokraji sil a tak jsem všechny tři poslala raději na rodinný výlet na týden, doma jsem si všechno zorganizovala a když se Pavel s Davidem a Haničkou vysmátí vrátili, byla jsem v pohodě a všechno se ustálilo.

 

Rozhodli jsme se, že nejrozumnější bude dát Haničku do školky a ukázalo se to jako šťastný nápad. Jen jsem ji tam nesměla vodit já, protože to dělala scény. A tak se mohly vychovatelky sázet, který z taťků zrovna Hani přivede. Protože ve školce pracuje moje známá, o naší rodinné situaci brzy věděla celá školka, naštěstí to nikomu až na pár rodičů nevadilo.

 

Ono s těmi ostatními rodiči je to svízelná věc, kolikrát jsem si vyslechla, že vychováváme děti v nemravném prostředí, že není normální, aby ženská žila se dvěma homosexuály. Představovali si, že doma pořádáme kdoví jaké orgie. Co je ale špatného na tom, že děti vyrůstají v prostředí plném lásky, kde si rozšířená rodina pomáhá a neváhá vyjít kdykoliv s čímkoliv vstříct? Někomu to ale nevysvětlíte. A časem jsem ani neměla chuť to všem vysvětlovat.

 

Život plynul, děti rostly a přišlo něco, co jsem už dávno nečekala. Když bylo Haničce 5 let a Sofince o tři méně, potkala jsem svou životní lásku.

 

Přečtěte si celý příběh Lili. Předchozí díl najdete na http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1707:a-co-kdy-pijde-laska-8&catid=114:maminky&Itemid=319Od prvního dílu ho můžete číst v rubrice Seriály!

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo