Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Honzíkovo pexeso PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek Vostrý   
Pondělí, 14 Duben 2008 00:00

Honzíkův kreslený svět přináší tento týden skvělou hru pro celou rodinu. Vytiskněte si Honzíkovo pexeso na silnější papír a vystříhněte hrací kartičky. Pořádně promíchejte, náskládejte obrázkem dolů a můžete se směle pustit do hry. Kdopak získá nejvíc párů?

Každý příběh, i kreslený, mívá svoje hrdiny. A ten dnešní pro Vás kreslí dvorní malíř Rodiny. Pro všechny, kdo udrží pastelku, či nůžky...

Rekordman kresleného humoru, Mirek Vostrý, vás zve na své stránky.

Aktualizováno Neděle, 13 Duben 2008 16:07
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo