Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Honzíkovo pexeso PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek Vostrý   
Pondělí, 14 Duben 2008 00:00

Honzíkův kreslený svět přináší tento týden skvělou hru pro celou rodinu. Vytiskněte si Honzíkovo pexeso na silnější papír a vystříhněte hrací kartičky. Pořádně promíchejte, náskládejte obrázkem dolů a můžete se směle pustit do hry. Kdopak získá nejvíc párů?

Každý příběh, i kreslený, mívá svoje hrdiny. A ten dnešní pro Vás kreslí dvorní malíř Rodiny. Pro všechny, kdo udrží pastelku, či nůžky...

Rekordman kresleného humoru, Mirek Vostrý, vás zve na své stránky.

Aktualizováno Neděle, 13 Duben 2008 16:07
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo