For Babies
A co když přijde láska? 7 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Neděle, 18 Říjen 2009 22:13

A jsme v tom

 

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

 

 

Hanička je malá čertice, takže to u nás probíhalo tak, že já během hormonální léčby zvracela, potřebovala jsem odpočívat a Hanička se rozhodla po mě vesele hopsat. Byla jsem ale rozhodnuta ji nijak nezanedbávat. Rozdělili jsme si péči o ni tak, že táta Pavel ji měl v nejkritičtějších hodinách po injekcích a strejda David si ji bral zase na úžasné víkendové výlety, ze kterých se vracela nadšená.

 

Otěhotnět se mi podařilo hned po prvním zavedení oplodněných vajíček a řádně jsme to oslavili. Pavel s Davidem spečetili svoji lásku písemným slibem věrnosti dokud je smert nerozdělí a nezapomněli ani na mě. Udělili mi titul nejlepší kamarádky a mámy. Možná někomu náš příběh může připadat přitažený za vlasy a já jako naprostý blázen, ale jak už jsme psala na začátku, nevdávala jsem se z lásky a Pavla jsem vždy brala jako kamaráda. To, že k nám přibyl David a děti, mi nikdy nepřišlo divné. Daleko divnější mi připadají rodiny, kde se všichni vzájemně ponižují, týrají apod. To jen pro vysvětlení.

 

Těhotenství bylo rizikové, ale celkem pohodové. V jeho polovině jsme se dozvěděli, že převaha v naší vyrovnané čtyřce, padne na mou stranu, čekali jsme druhou holčičku. Její porod byl jednou z nejzvláštnějších věcí, které jsem zažila a tentokrát jsme šokované sestry a lékaře opět pobavili. Nemohli jsme se totiž dohodnout a tak byli u porodu oba tátové. Ale o tom zase příště.

 

Přečtěte si celý příběh Lili. Předchozí díl najdete na http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=57&Itemid=310

Od prvního dílu ho můžete číst v rubrice Seriály!

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo