Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Rodiče blázní PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dana   
Úterý, 13 Říjen 2009 22:16

Když zlobí děti, většina rodičů ví, jak na ně, ale co dělat, když vás trápí rodiče? Na to se ptá čtenářka Dana.

Mým rodičům zkrátka na stará kolena přeskočilo. Jezdí na výlety, kde si nechají nakukat vše o výhodných koupích a už nejednou se napálili. Jenže je to neodradilo. Teď chtějí investovat celoživotní majetek.

 

 

Rodičům je přes 60 let, jsou krátce v důchodu a neví co roupama. Když se nabažili vnoučat, na které bylo najednou dost času, začali přemýšlet, co budou dělat. A pak jednou přišla máma s letáčkem, na kterém byla nabídka výletu s občerstvením jen za 99 korun. Nezdálo se mi to, ale říkala jsem si, že si výlet zaslouží a snad mají rozumu dost. A pak se z výletu vrátili. Přivezli si nejen plno dojmů, ale i skvělé deky, které sice vůbec nepotřebovali, ale nekupte je, když je zlevnili z 25 tisíc na 12 tisíc a ještě k nim dostali spoustu dárků zadarmo. To, že zviklali důvěřivou mámu, jsem ještě chápala, ale že se nechal napálit i táta, který je šetřílek a na podobné akce nikdy neslyšel, mě dost překvapilo. Doma se jim vše uleželo a uznali, že zas tak výhodná koupě to nebyla.

 

Jenže za pár měsíců přišel další letáček. Rozhodnutí, že tentokrát pochybnou firmu přelstí, udělají si levný výlet a nic nekoupí, vyrazili. Jenže tentokrát nenabízeli deky, ale úžasný stroj, který zbaví dům vlhkosti a to bylo přeci přesně to, co potřebovali. Vše mělo fungovat na bázi jakýchsi iontů, které jsou přirozeně kolem nás. Stačilo jen kamkoliv pověsit krabici a ta odsála vlhkost v celém domě. Stálo to 8 tisíc, a že to nefungovalo, snad ani nemusím říkat.

 

Z dalších výletů si rodiče přivezli nože, sady nádobí nebo hrnců atd. Vše za šílené peníze, bez možnosti vrácení. Nejhorší je, že jim to po čase vždycky dojde, ale na dalším výletě opět nakoupí.Teď máme opravdu strach, že přijdou o všechno. Chtějí invstovat do domečku u moře, který se má začít stavět příští rok. Kdo ho má stavět, ovšem neví, ví jen jméno nějaké firmy a číslo účtu, kam mají poslat zálohu 250 tisíc korun. To ještě mají na účtě. Zbytek, 2 miliony korun, plánují doplatit po prodeji jejich domu. Nevěděli bychom o tom, ale požádali nás, jestli by potom mohli bydlet u nás, než se domeček dostaví. Libují si, že u moře stráví většinu roku a v létě, kdy tam budou největší parna, pojedou k nám a naše rodiny – moje a mého bratra, pojedou zase na dovolenou k nim. Nemají pořádně žádnou smlouvu, nic. Nenechají si to vysvětlit a myslí si, že jsme s bráchou měli zálusk na jejich dům a teď jsme naštvaní, že ho nedostaneme.

 

Jak máme rodičům jejich investici vymluvit a nenechat je okrádat?

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo