For Babies
A co když přijde láska? 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Neděle, 11 Říjen 2009 22:57

Pětičlenná rodina

 

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

 

Haničce byly dva roky, když jsme se rozhodli pro dalšího prcka. Věděla jsem, že to zvládnu, vždyť jsme měla dva skvělé pomocníky v podobě Pavla a Davida. Ale kdo bude tentokrát otcem?

 

Probírali jsme to celkem dva týdny, ono to bude vypadat, jakože jsme alkoholici, ale i tentokrát nám k rozhodnutí dopomohl alkohol. Po nádherných Vánocích, na které jsme pozvali i „strejdu Davida“, jsme naši situaci probírali nad sklenkou vína. Kromě jiného jsme Davidovi nabídli jeden z pokojů v domě, aby to chlapci měli k sobě blíž. Podmínkou ale bylo, že nám pomůže přistavět další dvě místnosti. No a pak přišlo rozhodnutí o otcovství.

 

Dítě bude tvoje Davide, ale musíš sehnat kliniku, kde dojde k umělému oplodnění a vzhledem k tomu, že jsme s Pavlem manželé, musíš souhlasit, že táta bude on.“ A bylo. Chlapi se na mě vrhli, aby mě zlíbali a já byla nejšťastnější ženská na světě. Ještě před pár lety jsem neměla nic a teď mám hned dva chlapy a hlavně skvělou rodinu.

 

David našel kliniku celkem rychle a kromě papírování nás čekala nelehká hormonální léčba.

Aktualizováno Neděle, 11 Říjen 2009 23:02
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo