For Babies
A co když přijde láska? 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Středa, 16 Září 2009 22:24

Ty nejsi na holky?

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

Hanička toho moc nenaspala, trápily ji koliky, ale časem se vše upravilo. Pavel je skvělý táta a nebýt jeho, jsme snad v Bohnicích.

Hned jak jsme se vrátili z porodnice, u nás nastal kolotoč návštěv. Já byla pořád unavená a tak všechno zastal Pavel, já prakticky jen kojila. Pavel uklízel, vařil, myl nádobí, žehlil... „Ty bys mohl být z fleku ženská.“ Smála jsem se mu. Jakmile přestaly Haničce koliky a já si začala být jistějšé, tak si ke mně jednoho večera sednul. „Víš, musím ti něco říct.“

Ten večer byl hodně dlouhý. Pavel se mi přiznal, že potkal v práci jednoho kolegu, který mu nadbíhal tak dlouho, až souhlasil s večeří. No a zkrátka si uvědomil to, co dřívě jen matně tušil, že je na kluky! Krve by se ve mně nedořezal. Pavel o něm básnil, jak je to velká láska a já začala uvažovat o tom, jak zvládnu sama vychovávat malou, kde kdo bude bydlet atd.

„Ale já vás nechci opustit, David ví, že mám rodinu a vysvětlil jsme mu i to, jak to mezi námi je, rád bych s vámi zůstal, ale scházel se se Slávkem. Pochopím ale když odmítneš.“

Ten večer mi spadl velký kámen ze srdce, domluvili jsme se, že to tak zkusíme, ale pod podmínkou, že mi ten svůj objev představí. A tak jsme vyrazili s kočárkem do parku a bylo to shledání velmi zvláštní, ale krásné. David byl šarmantní a brala bych ho všemi deseti, kdyby byl ovšem na ženský. Rozplýval se nad naší malou, choval ji, s Pavlem s ní dělali blbinky, že jsem až zamáčkla slzu.

David se mi svěřil, že by jednou také chtěl mít děti a od slov, nebylo daleko k činům.

Aktualizováno Pátek, 18 Září 2009 11:40
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo