For Babies
A co když přijde láska? 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Středa, 16 Září 2009 21:25

Budeme tři

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

Perioda se nedostavila a tak jsem nervózně přešlapovala před záchodem a zvědavě nakukovala na malý papírek, který měl do tří minut odhalit, co mě čeká příštích několik let.

Co se děje?“ Ptal se mě rozespalý Pavel, když mě viděl. „No co by, dělám si test.“ V tu chvíli byl úplně vzhůru. „To jako, že bych byl táta? To jako už tak brzo? Vždyť jsme si spolu ani neužili.“ Smál se na oko zklamaný Pavel a připomněl mi naši dohodu o tom, že po dvou dětech už nebude žádný sex.

Ty se směješ a uteče nám výsledek.“ Zlobila jsem se na oko já. Pavel vzal hbitě papírek a podíval se na výsledek. Chvíli jsme se o něj prali, ale nechtěl ho pustit. „Jedna čárka znamená, že jsi v tom?“ Zeptal se. „No to ne, tam musí být dvě.“ Řekla jsem zklamaně v domnění, že je test negativní. Pavel se ale zatvířil tajemně. „Gratuluju mámo.“ Políbil mě najednou a já v tu chvíli cítila píchnití u srdce. Ale láska ka Pavlovi to nebyla.

Upřímně musím říct, že jsem si neuměla představit, jak někdo těch 9 měsíců může strávit se svým životním partnerem. Nejen, že jsem si připadala šíleně nepřitažlivá, ale navíc jsem byla i neohrabaná, měla jsem pleť jako puberťák a poslední měsíce funěla do schodů jako v posledním tažení. Do toho jsme se stěhovali a renovovali a vůbec dělali tolik věcé, že těhotenství uteklo jako voda.

U porodu byl Pavel se mnou. Chytla jsem nepříjemnou sestřičku, ale Pavel si zachoval smysl pro humor. „Vy nám tady halekáte a to jste teprve na začátku, že vám to není před manželem hloupé.“ Byla její nezapomenutelná věta. Pavel jí ale odvětil. „Vážená paní, já nejsem manžel, ale kamarád a před kamarádem si může dělat co chce. Já se před ní taky nestydím.“ Sestře spadla brada a šla se přesvědčit do papírů, že jsme skutečně manželé. Myslím, že jí to vrtá hlavou dodnes. No a já se řehtala tak, že mi povolily i křížové bolesti.

O hodinu později po památné větě, přišla na svět naše dcerka Hanička. Brečeli jsme oba dva. A pak přišel velký kolotoč a velké překvapení.

Aktualizováno Pátek, 18 Září 2009 11:39
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo