For Babies
A co když přijde láska? III PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Neděle, 13 Září 2009 18:33

Tajná svatba

 

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel.

 

„Ty Jani, já ti vůbec nevím, jestli to byl dobrý nápad.“ Řekla jsem své kamarádce při zkoušení svatebních šatů. Najednou mi z té svatby bylo hrozně úzko.

 

Jenže kamarádky mě zkrátka dokopaly. „Když už jsi souhlasila, tak už musíš.“ S Pavlem jsme prováděli našimi byty zájemce a sami jsme běhali dívat se po vhodném domečku. Chtěli jsme nějaký starší, který si zrenovujeme. Realitní makléři nám gratulovali k budoucí svatbě, všichni byli natěšní víc než my a neustále omýlaly detaily o svatbě, svatební noci, jak budeme mít děti a jak jsme neskutečně krásný pár.

 

„Mám toho dost, to byl ale blbej nápad.“ Přišel jednou Pavel domů. „Byl jsem za našima a ti zase vymýšleli, jak bude zasedací pořádek, aby teta a strejda nesděli moc blízko sebe. Proč se vlastně bereme?“ Ptal se mě. „Tys to chtěl, já toho mám taky plný zuby.“ Odvětila jsem a raději se uklidila do ložnice.

 

Ráno přišel Pavel se skvělým nápadem. „Víš co? Máš už něco na tuhle sobotu?“ „Nemám.“ Nechápala jsem. „Tak už máš, vezmeme se, zaběhnu to na radnici vyjednat.“ A tak se stalo, měli jsme krásnou svatbu jen se svědky a dotčené rodiče s přáteli, jsme pozvali na velkou oslavu a bylo.

 

Hned potom jsme si našli Last minute zájezd a odletěli na svatební cestu do Řecka. Nádhera. Oba jsme si užívali nejen sebe, ale i lidí kolem. Ani jeden jsme neměli důvod žárlit a večry u vína jsme si zpestřovali vlažným kamarádským sexem.

 

Výsledek dovolené se dostavil o měsíc později...

 

 

Aktualizováno Neděle, 13 Září 2009 19:03
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo