For Babies
A co když přijde láska? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lili   
Neděle, 30 Srpen 2009 20:26

Jak to začalo...

 

Jsme trochu zvláštní rodina, já můj manžel, děti, přítel manžela a můj přítel. Šťastnější spojení nenajdete. A jak se to všechno seběhlo? Na počátku bylo velké přátelství, velké zklamání a velká touha po rodině...

 

Oslavila jsem 30 narozeniny a padla na mě deprese. Žádný pořádný chlap v dohlednu, kamarádky okolo se vdávaly jako divé, přiváděly na svět děti a já pořád nic. Do práce, z práce, do prázdného bytu a čas od času na kafíčko s nějakou kamarádkou, která měla hlídání vyposlechnout si něco o její úžasné rodině. Ach jo.

 

Jediný, kdo mi trochu rozumněl, byl v té době můj nej kamarád Pavel. Jenže byl to chlap. To jsme ještě ani jeden netušili, že až zas tak chlap není... Oba jsme měli smůlu na partnery a tak jsme čas od času zašli zapít žal. A právě v den mých třicátých narozenin, mě to napadlo. V opilosti jsem Pavlíkovi nabídla „tak co když to dáme do kupy my dva?“, a oba jsme se tomu šílenému nápadu zasmáli. Pavel nebyl můj typ a já jeho. Navíc představa sexu s někým, koho znáte už od dětství, mi zaváněla trochu incestem.

 

Jenže o týden později stál Pavel za mými dveřmi a nastala ta komická situace. On v riflích a saku, s pugétem a já mu otevřela ve vytahaných teplácích v natáčkách a bahení maskou na tváři. Chystala jsem se na rande. To Pavel netušil a řekl mi, že o tom přemýšlel a že to valstně ani není tak špatný nápad, abychom se vzali. Z kapsy vylovil prsten a dal mi ho i s krabičkou s tím, že kdyby to zas nevyšlo, mám o jeho nabídce uvažovat.

 

A tak jsem vyrazila na rande. Marek byl okouzlující, celkem bohatý a zkrátka asi po sté jsem si říkala, že to musí být on. O dva měsíce později se z něj zase vyklubal onen děvkař, co prosí o druhou šanci.

 

Ubrečená jsem padla do postele, rozhodnutá z ní nikdy nevstát. Jenže do práce se musí. Když jsem si ráno po noci s myšlenkami na sebevraždu, sedla s hrnkem kafe do obýváku, oči mi padly na krabičku s prstýnkem.

 

Pokračování příběhu najdete na webu rodinaaja.cz, příští pondělí.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo