Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Rozpočitadla PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 28 Srpen 2009 06:59

Kdo začne hrát první hru, nebo kdo pro něco dojde. Můžete si hodit korunou, ale rozpočítadla jsou mnohem zábavnější. Můžete na nich postavit i další hru. Na koho to padne, bude třeba muset napodobit slona nebo říct nějaký jazykolam. Variant je spousta, stačí trocha fantazie…

 

 

Ententýky

 

Ententýky, dva špalíky,

čert vyletěl z elektriky,

bez klobouku bos,

natloukl si nos.

Boule byla veliká,

jako celá Afrika.

 

Plave mýdlo

 

Plave mýdlo po Vlatavě,

jakou barvu asi má?

(na koho padlo slovo má, řekne barvu, např. modrá a hláskujeme od dalšího člověka)

M – O – D – R – OU

 

Enyky beniky

 

Enyky beniky kliky bé,

ábr  fábr dominé,

elce pelce do pekelce,

alec palec bum.

 

Znáte i vy nějaké rozpočitadlo? Napište ho přímo do komentáře pod článkem. Jede z komentujících do konce září 2009, získá knižní dárek.

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo