Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Manžel chrápe PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 17 Srpen 2009 06:45

Problém možná pro někoho směšný, ale jen do doby, než se už týdny pořádně nevyspíte. O potížích s chrápáním, nám napsala Eva.

 

 Manžel chrápal odjakživa a to jsme spolu už 8 let. Jenže problém jsem začala pociťovat až teď, když jsem v šestém měsíci těhotenství. Už několik týdnů jsem se nevyspala a nevím, co dělat. Můj lékař mi řekl, že je normální, že těhotná žena „slyší trávu růst“, že je to příprava na miminko, ke kterému budu v noci vstávat. Doporučil mi, abych se tedy z ložnice odstěhovala nebo poslala manžela k lékaři.

 

Nejdřív mi bylo hloupé o problému s manželem mluvit, jenže časem si sám všiml, že jsem jako mátoha, chodím si lehnout i po obědě a mám špatnou náladu. Tak jsem mu to řekla a on opravdu k lékaři zašel. Jenže ten mu řekl, že se problém bude muset vyřešit malou operací a objednal ho za na ni až za několik měsíců – vyjde to na 14 dní před termínem porodu. Zeptala jsem se ho tedy, jestli by se mohl na tu dobu přestěhovat do obýváku, ale velmi se ho to dotklo. Odmítá se přestěhovat a můj požadavek dal k dobru i tchyni. Ta se jen smála, že chlap. který nechrápe, není chlap a že jsem příliš citlivá.

 

Jenže já už se týdny nevyspala, jsem vyčerpaná a dělám chyby i v práci.Bojím se toho, že až porodím, následkem mnoha týdnů nevyspání se buď zhroutím nebo zblázním. Manžel je jinak hodný tolerantní, ale oddělená ložnice se ho zkrátka velmi dotkla. Nevím, jak situaci řešit a vím, že už to dlouho nevydržím. Chrápání velmi narušilo náš dosud idylický vztah a co teprve až budeme tři?

 

Máte s tím někdo zkušenost? Jak jste to řešili?

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo