Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Jsem za zlodějku PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Červenec 2009 13:22

Do našeho hypermarketu jsem dosud chodila nakupovat ráda, dá se tu pořídit levně všechno včetně oblečení pro mimi a potkám tu i spoustu známých. Navíc se dovnitř dostanu i s kočárkem. Bohužel už tam asi nezavítám, mám totiž z ostudy kabát a jsem za zlodějku. Přitom došlo k nedorozumění. Napsala nám Aneta.Byly jsme s malou pro drobný nákup za dvě stovky, samozřejmě jsem se prošla po celém obchodě a podívala se na všechny akce pro plánovaný velký nákup. Všechno šlo jako po másle, koupila jsem rohlíky, jogurty a sýr a šla ke kase. Tam jsem vše vyložila a zaplatila. Ještě než jsem ale vyšla ven, zastavila mě ochranka a diskrétně se mě snažila odvést kamsi dozadu. Bránila jsem se, že nechápu proč a dožadovala jsem se, aby mě pustili ven, že za chvíli kojím. Jenže chlapík mě chytnul hrubě za loket zařval, že se s nějakou zlodějkou párat nebude, kojení nekojení. To už se na nás dívalo půl krámu, samozřejmě mezi nimi i naši známí. Týnka začala v kočárku plakat a mě tedy nezbývalo než jít rychle s mužem do kanceláře.

 

 

Vzala jsem malou do náručí a v tu chvíli na mě vypadla krabička se žvýkačkami a měla jsem jasno. Malá během mého vykládání nákupu nepozorovaně vytáhla u kasy krabičku, která jí pak musela spadnout a jak ji honila, dostala se do deky, kde jsem ji nemohla vidět. Normální člověk by řekl, že jde o nedorozumění, ne tak muž z ochranky. Vysypal mi celou kabelku, prohrabal kočárek a já se mu snažila vysvětlit, že nemám za potřebí krást žvýkačky a že se prostě stane, že si malé dítko vezme něco do ruky a bohužel jsem si toho nevšimla. Nakonec mě tedy nechal jít s tím, že si na mě bude dávat pozor.

 

Bylo mi opravdu hrozně, celou cestu domů jsem brečela a doma vše řekla manželovi, ten hned do obchodu jel a sepsal stížnost. Chtěl jít i na policii, ale to jsem ho zarazila. Po týdnu jsem na událost pomalu začala zapomínat, když se ke mně donesla informace, že kradu, některý dobrodinec to rozhlásil po městě a já mám z ostudy kabát. Včera se mě na to ptala i kamarádka. Ne přímo, zeptala se, jestli nemáme finanční problémy a nepotřebujeme pomoct. Je mi opravdu trapně a s malou chodíme ven jen na málo frekventovaná místa, než všechno utichne. Mám vůbec šanci se nějak ještě bránit, abych se očistila?

 

 

 

 

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo