Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Jsem za zlodějku PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Červenec 2009 13:22

Do našeho hypermarketu jsem dosud chodila nakupovat ráda, dá se tu pořídit levně všechno včetně oblečení pro mimi a potkám tu i spoustu známých. Navíc se dovnitř dostanu i s kočárkem. Bohužel už tam asi nezavítám, mám totiž z ostudy kabát a jsem za zlodějku. Přitom došlo k nedorozumění. Napsala nám Aneta.Byly jsme s malou pro drobný nákup za dvě stovky, samozřejmě jsem se prošla po celém obchodě a podívala se na všechny akce pro plánovaný velký nákup. Všechno šlo jako po másle, koupila jsem rohlíky, jogurty a sýr a šla ke kase. Tam jsem vše vyložila a zaplatila. Ještě než jsem ale vyšla ven, zastavila mě ochranka a diskrétně se mě snažila odvést kamsi dozadu. Bránila jsem se, že nechápu proč a dožadovala jsem se, aby mě pustili ven, že za chvíli kojím. Jenže chlapík mě chytnul hrubě za loket zařval, že se s nějakou zlodějkou párat nebude, kojení nekojení. To už se na nás dívalo půl krámu, samozřejmě mezi nimi i naši známí. Týnka začala v kočárku plakat a mě tedy nezbývalo než jít rychle s mužem do kanceláře.

 

 

Vzala jsem malou do náručí a v tu chvíli na mě vypadla krabička se žvýkačkami a měla jsem jasno. Malá během mého vykládání nákupu nepozorovaně vytáhla u kasy krabičku, která jí pak musela spadnout a jak ji honila, dostala se do deky, kde jsem ji nemohla vidět. Normální člověk by řekl, že jde o nedorozumění, ne tak muž z ochranky. Vysypal mi celou kabelku, prohrabal kočárek a já se mu snažila vysvětlit, že nemám za potřebí krást žvýkačky a že se prostě stane, že si malé dítko vezme něco do ruky a bohužel jsem si toho nevšimla. Nakonec mě tedy nechal jít s tím, že si na mě bude dávat pozor.

 

Bylo mi opravdu hrozně, celou cestu domů jsem brečela a doma vše řekla manželovi, ten hned do obchodu jel a sepsal stížnost. Chtěl jít i na policii, ale to jsem ho zarazila. Po týdnu jsem na událost pomalu začala zapomínat, když se ke mně donesla informace, že kradu, některý dobrodinec to rozhlásil po městě a já mám z ostudy kabát. Včera se mě na to ptala i kamarádka. Ne přímo, zeptala se, jestli nemáme finanční problémy a nepotřebujeme pomoct. Je mi opravdu trapně a s malou chodíme ven jen na málo frekventovaná místa, než všechno utichne. Mám vůbec šanci se nějak ještě bránit, abych se očistila?

 

 

 

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo