Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zmatený redaktor PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Červen 2009 16:56

|Motto: Z toho jde strach,co nechodí po horách. (Anonym)

Tady máte příspěvky na zítra, řekl šéfredaktor a změřil siredaktora Hronka přísným pohledem. Tak neztrácejte čas a pusťte se do toho.Hronek se zasmušil – měl na večer zcela jiný program, Anemohl by Kalina?Nediskutujte! vyjel šéfredaktor, ten má na starosti jiné věci!Zvedl se ze židle, div ji neporazil. Tak víte, co máte dělat!

Vzápětí za ním zabouchly dveře.

Hronek si tudíž přitáhl kupu lejster a začal se jimi probírat.Byly to dvě povídky, jeden fejeton, jedna glosa a Odpovědi čtenářům.Trvalo mu hodinu, než se mu podařilo je zařadit.Ale nakonec byl spokojen.Druhý den ráno ho vzbudil telefon. Co jste to provedl,člověče, řval šéfredaktor. Už mi volali čtenáři, co prý to je za číslo, jestli to má být fór nebo jestli jsme se zbláznili. Užjste to dnešní číslo viděl?Ještě ne, koktal Hronek.Tak se modlete, ať vás raní mrtvice, nebo vás vyhodím!Hronek se vyhrabal z postele a šel si pro nové číslo. Byl toděs. Fejeton byl smíchaný s povídkou a odpovědi čtenářůmse praly s glosou. Z nadpisu jednoho příspěvku zmizela dvěslova. Tragédie. Hronek přemýšlel, zda by se měl oběsit,ale neměl na čem. Střelnou zbraň nevlastnil a v lékárně muodmítli prodat cyankáli. A jak to dopadlo?Náhoda, ta svévolná, zlomyslná dáma měla zřejmě svůj lepší den. Hronek získal rubriku v oblíbeném bulvárnímčasopise a tam s ním byli – i čtenáři - náramně spokojeni.Věřte, nevěřte…
Aktualizováno Čtvrtek, 11 Červen 2009 17:05
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo