Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Zmatený redaktor PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Červen 2009 16:56

|Motto: Z toho jde strach,co nechodí po horách. (Anonym)

Tady máte příspěvky na zítra, řekl šéfredaktor a změřil siredaktora Hronka přísným pohledem. Tak neztrácejte čas a pusťte se do toho.Hronek se zasmušil – měl na večer zcela jiný program, Anemohl by Kalina?Nediskutujte! vyjel šéfredaktor, ten má na starosti jiné věci!Zvedl se ze židle, div ji neporazil. Tak víte, co máte dělat!

Vzápětí za ním zabouchly dveře.

Hronek si tudíž přitáhl kupu lejster a začal se jimi probírat.Byly to dvě povídky, jeden fejeton, jedna glosa a Odpovědi čtenářům.Trvalo mu hodinu, než se mu podařilo je zařadit.Ale nakonec byl spokojen.Druhý den ráno ho vzbudil telefon. Co jste to provedl,člověče, řval šéfredaktor. Už mi volali čtenáři, co prý to je za číslo, jestli to má být fór nebo jestli jsme se zbláznili. Užjste to dnešní číslo viděl?Ještě ne, koktal Hronek.Tak se modlete, ať vás raní mrtvice, nebo vás vyhodím!Hronek se vyhrabal z postele a šel si pro nové číslo. Byl toděs. Fejeton byl smíchaný s povídkou a odpovědi čtenářůmse praly s glosou. Z nadpisu jednoho příspěvku zmizela dvěslova. Tragédie. Hronek přemýšlel, zda by se měl oběsit,ale neměl na čem. Střelnou zbraň nevlastnil a v lékárně muodmítli prodat cyankáli. A jak to dopadlo?Náhoda, ta svévolná, zlomyslná dáma měla zřejmě svůj lepší den. Hronek získal rubriku v oblíbeném bulvárnímčasopise a tam s ním byli – i čtenáři - náramně spokojeni.Věřte, nevěřte…
Aktualizováno Čtvrtek, 11 Červen 2009 17:05
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo