For Babies
Novinky na webu PDF Tisk Email
Neděle, 15 Únor 2009 23:02

Milí čtenáři webu rodinaaja.cz,

je vás stále více, což mě jako šéfredaktorku velmi těší a doufám, že nám zachováte svou přízeň i nadále. Postupně se snažím náš web vylepšit a kdo jiný, než vy, by mi měl být inspirací? Ve vánoční soutěži jsem se vás ptala, co vám na našem webu chybí. Všechny požadavky bohužel splnit nejdou, ale postupně se dočtete o většině témat, které jste nám zaslali. Buďte ale trpěliví, vždyť se mi sešly stovky nápadů a to dá opravdu zabrat. Prozatím jsem vám vytvořila nové rubriky, do kterých hned během tohoto týdne, přibudou články. Dovolte mi, abych vám je představila.

Korálky z pískoviště, by velmi úspěšný příběh na pokračování, o jedné svobodné matce a jejím tříletém povídálkovi. Pro někoho je drsný, ale mnohé mámy v něm najdou ten svůj příběh. Korálky už vyšly v časopise, ale mnoho z vás nestihlo zachytit všechny díly a tak pro velký ohlas, budete mít možnost si každý měsíc přečíst nový korálek.

Ke knihám měsíce snad ani není co dodat. Vždyť kdo se orientuje v tisícovkách knih, které ročně vychází. A nemyslím teď jen dětské, i my dospělí chceme večer ulehnout s dobrou knihou a rozšířit si obzory. Každý měsíc vám tu poskytnu zajímavý výběr prozatím ze dvou nakladatelství.

Ve vánoční soutěži se překvapivě ozvalo i dost mužů, tatínků, že by si také chtěli přečíst něco pro ně. A tak jsme zařadili rubriku, Pro muže, a doufám, že i tatínci nám přispějí svými tipy, jak zvládnout otcovství a třeba i nějakými vychytávkami, jak tu výchovu trošku ošidit a užít si s dětmi skvělý den. Vždyť tátové mají přeci jen větší nadhled a méně povinností v domácnosti. My mámy si kolikrát musíme přiznat, že ti naši chlapi to prostě s dětmi kolikrát skoulí líp něž my. Takže se těším na vaše příspěvky a prozatím zde bude vycházet také velmi úspěšný, Deník strejdy Marka.

Poslední rubrikou je, Špatná máma, tedy ne, že bych naše čtenářky podezírala z nějakých nekalých praktik na dětech, ale neleze vám někdy krkem takové reklamní prezentování „dokonalých maminek“? A my se pak honíme, abychom měli doma naklizeno, děti načapané v zářivě bílém oblečení a udělali našim mužům dvě teplá jídla denně. Jakmile nám ujede ruka na vzteklé dítě, případně místo omáčky odbudeme oběd špagetami, už máme výčitky svědomí. A co teprve časopisy, které každé zvýšení hlasu na dítě, rozebírají do morku kostí, až z toho nakonec vyjde, že své dítě traumatizujete? Spadlo vám někdy dítě z postele, když jste se 10 vteřin nedívala? Dáte občas dítěti hranolky? Měla jste někdy chuť malého křiklouna vyhodit z okna? Ulevte si a svěřte se nám, ať všechny mámy vědí, že v tom nejsou samy.

Jistě jste si také všimli, že komentáře mají, díky našemu šikovnému adminovi, novou podobu a konečně jste se díky tomu rozpovídali. Jen tak dále, vaše názory nás zajímají.

Diskutovat můžete také v diskuzi, která už chvilku funguje, bohužel jste se ale ještě nerozpovídali, tak doufám, že se brzy objeví nová témata, která vás zaujmou a kdoví, třeba si na nich najdete nové přátele. Disuzi si samozřejmě můžou založit i vaše děti.

Jakékoliv tipy na vylepšení, vaše příběhy a postřehy, ráda přijmu na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přeji příjemný start do nového týdne Soňa Šímová, šéfredaktorka rodinaaja.cz