Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Daniel oslavil rok! PDF Tisk Email
Neděle, 01 Únor 2009 19:24
Tak a máme první rok života za sebou. To nám to ale uteklo…V sobotu 17.ledna náš malý Daniel oslavil první narozeniny.Samozřejmě přípravy byly velké a čekalo se spoustu lidí, jelikož jsme docela rozvětvená rodinka.

Babička upekla nádherný dort – lokomotivu s vagónem. Již odpoledne se začali hosté scházet. Danýsek samozřejmě dělal, že se ho to netýká a nijak zvlášť jsme na něm nic nepoznali. Jasně, že děti v tomto věku nic nechápou. O to větší legrace to byla, že tento den bere jako každý jiný. Samozřejmě, že byl zavalen spoustou dárků, které jsme postupně rozbalovali. Stejně jako na Vánoce se ale Danýsek věnoval hlavně rozbaleným krabicím než jeho obsahu. Po chvilce se samozřejmě vrhnul na autíčka a jiné hračky.

Po gratulacích si s námi rád zapózoval u dortu a nás čekal přípitek na zdraví. Danýsek si hrál s hračkami až do večera a do postýlky jsme mu dali jednu z nových hraček. Samozřejmě to bylo malé autíčko. Tak jsme oslavili naše první narozeniny. Náš Daniel se za první rok života naučil chodit a má celkem 7 zoubků. Jsme již netrpěliví, co bude za rok, jak bude velký, jestli už bude plná pusinka zubů a co už budeme povídat.

Ale jak to známe, tak ten rok uteče jako voda…jestli to bude jako tento první rok s Danýskem, tak je to co nevidět….

Danýskovi za celou redakci srdečně gratulujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví v jeho druhém roceJ

Aktualizováno Neděle, 01 Únor 2009 19:49
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo