Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Chvála přátelství PDF Tisk Email
Středa, 21 Leden 2009 13:36
Motto: Přítele poznáš snadno, věřit mu všaknení radno (zapomenutá moudrost)

Seděli jsme jednou na zahradě se sousedy z vedlejšího domu a přátelsky jsme si povídali. Byla to pohoda, každý dal něcok dobru, každý vyprávěl nějakou historku o společných známých, o tom,kdo komu zahýbá, povídání nebralo konce.Teprve když se slunce spouštělo k obzoru a stromy vrhaly dlouhé stíny, rozloučili jsme se a odebrali se domů.

Ani jsme zprvu nerozsvítili, zato otevřeli okna dokořán, aby si náš byt užil také čerstvého vzduchu. Manželka připravovala něco k zakousnutí, já jsem vyhlížel tmavo modrou oblohu, na které tu a tam blikla nesměle první hvězda. Najednou jsem nastražil uši.To ti bůh řekl, pronesl kdosi polohlasem, jsou to sousedi, musíme s nima vycházet, ale řeknu ti – je to otrava trávit s nima vůbec čas. Nejde jen o čas, špitl jsem k manželce zlostně, ale já bych se bál říct jim, cosi myslím.

"Že by se ti posmívali?" Chtěla vědět .To by mi nevadilo, ale bál bych se, že třeba přijdu o práci – Ti jsou schopni všeho.Jdou jen po tom, co jim prospěje. A přitom se pořád tváří jako přátelé…

Tak nevím – je vůbec dobře mít nějaké přátele?Zdá se vám, že to je příliš pochmurné povídání? A to že má být chvála přátelství?Můžete nám o tom napsat svůj názor.

Aktualizováno Sobota, 24 Leden 2009 08:07
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo