Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Bratrovražda PDF Tisk Email
Pátek, 16 Leden 2009 10:47
Motto: Některým věcem neuvěříme, i kdybychom na ně přímo hleděli

(anonym)

Řeka se vinula mezi lučinami, občas se zaleskl rybí hřbet, místy páchla bažinou,místy byla nazelenalá, kluci si sem rádi chodili hrát.To, co vám budu vyprávět, bude se vám zdátjako smyšlený příběh. Věřte nevěřte, leč poslouchejte. Tři kluci z vesnice, třináctiletý Pepík, dvanáctiletý Tonda a o rok mladší Honzík si sem chodili hrát, v blízkém lese si pochutnávali na malinách, občas se prali, většinou to odnesl ten nejmladší, byl slabší a neuměl se bránit. Ne abys něco vykládal doma, táta by nám to nandal! Jednou našli ti tři u břehu loďku, nebyla dobře přivázaná, tak do ní nasedli, byla v ní i vesla, těch se oba starší chopili a za chvíli se ocitli kus od břehu. Pepík loďku rozhoupal, Tonda se přidal, loďka se divoce kymácela, Honzík seděl na okraji, stěží se držel, Pepík s Tondou ho chtěli postrašit, oba se vrhli na tu stranu, kde se klepal, loďka se naklonila a hned nato už byli v loďce jen dva, třetí se divoce plácal ve vodě, křičel, zalykal se, ale vzápětí se potopil a bylo ticho. Oba starší seděli zděšeně na svých lavičkách, slunce divoce pálilo, tu a tam vyskočila ryba. Mlčky se vrátili na břeh, mlčky se vraceli domů. Když zahlédli otcovský dům, řekl starší jako vždycky po nějakém uličnictví: Doma o tom nic neřekneme! Nikdo neví, že jsme byli všichni pohromadě. A tak vešli oba do domovních dveří, které je spolkly jako obrovská díra. A tudíž se o bratrovraždě nikdy nikdo nedověděl…
Aktualizováno Sobota, 24 Leden 2009 08:15
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo