Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Konec všemu PDF Tisk Email
Pátek, 02 Leden 2009 11:12
Motto: Kde něco končí, něco začíná (staré rčení) Je to podivný příběh, který vám budu vyprávět – a možná, že mi nebudete věřit. Také mi připadalo nepravděpodobné, že by se něco takového mohlo

vůbec stát.

 

Posuďte sami. Přišel ke mně na návštěvu můj kamaráda tvářil se dost divně.Zeptal jsem se, jestli se mu nepřihodila nějaká nepříjemnost – a on mi váhavě odvětil, jak prý se to vezme.V každém případě se stalo něco, co už nelze vzít zpátky.Podíval jsem se na něj – nebylo pochyb, že to myslí doopravdy. Nevěděl jsem, jak se mám zachovat. Je tokamarád a neměl bych ho nechat na holičkách. Zároveň mi bylo jasné, že nemá nemá smysl ho litovat.

Je to definitivně pryč, prohlásil náhle. Neztrácej naději, odvětil jsem rezolutně. Všecko lze nějak napravit. Vrátit zpátky…Nenechal mě dokončit větu. Chceš se vsadit, že se mýlíš?A o co?Třeba o milion.

No - byla to ztřeštěná diskuze. Podíval se na hodinky a prohlásil, že teď už dá v sázkutřeba krk. Na okamžik mě napadlo, že mu přeskočilo.Nezbláznil jsem se, zasmál se. Právě teď mi musíš dát zapravdu… V této chvíli definitivně skončil rok dva tisíce osm…

Aktualizováno Pátek, 02 Leden 2009 11:50
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo