Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Vánoce s Danečkem PDF Tisk Email
Pátek, 02 Leden 2009 11:07

Vánoce s našim drobečkem Danečkem byli nad mé očekávání moc hezké. Před vánoci jsme objížděli jako každý rok příbuzné a tak šel Daneček z ruky do ruky, naštěstí to tomu našemu štěstíčku vůbec nevadí a je rád středem pozornosti. Jen večerní hodiny pro návštěvu nejsou vhodné, po 16,30 hod. už začíná být protivný a chce mít svůj klid, který má jen doma, takže návštěvy se u nás konají jen do této hodiny.

 

Štědrý večer jsme trávili u manželovo rodičů. K nim jsme dorazili v 15hod. a v 16,30hod. se podávala večeře. S sebou jsem vzala oblíbené hračky a domnívala se, že si Daneček bude hrát a my se v klidu navečeříme, ale ouha, když zjistil, že by si měl chvilku hrát u babičky a dědečka sám, tak vůbec nechtěl a dožadoval se pozornosti, ostatně jako vždy když probíhá návštěva u manželovo rodičů. Doma mu to vůbec nevadí a vydrží si hrát alespoň půl hodinky sám. Takže jsem se ho pokoušela uspat, ale to se také nepodařilo. Jednoduše věděl, že se bude něco dít a on o to nechtěl přijít. Večeře tedy probíhala tak, že si jej vzal dědeček a seděli jsme u stolu všichni, když jsme dojedli polévku, tak si Danečka vzala babička, aby se dědeček mohl také najíst, salát a ryba proběhla stejným způsobem, jen s rozdílem, že když jsme jedli, tak Daneček u dědečka usnul, takže jakmile babička dojedla, tak si ho opatrně vzala a Daneček spal dál. Počkali jsme až všichni budou po večeři a pak babička vstala a dala toho našeho drobečka spinkat do ložnice a šly jsme umýt nádobí.

Když bylo nádobí umyté, tak jsme měli jít všichni rozbalovat dárky pod stromeček, ale to už byl náš drobeček zase vzhůru, aby náhodou o něco nepřišel, takže jsme ho vzali s sebou. Rozbalování dárečků se mu moc líbilo, má hrozně rád když něco šustí. Nejvíc dárečků měl samozřejmě náš drobeček a měl z nich ohromnou radost, tedy hlavně z nových hraček, kterých dostal nejméně, protože už tak jich má dost, nejvíc dostal oblečení, ze kterého nám rychle roste, a také krásnou knížku s pohádkami, říkadly, písničkami a hádankami. Už se moc těším až mu budu moc z té knížky číst, ale to si ještě počkám, zatím jsem si jen oživila paměť a když si s Danečkem hrajeme, tak mu říkám různá říkadla

Domů od rodičů jsme odjeli okolo 17,30hod. protože to už byl Daneček opravdu mrzutý a dárečky už ho nezajímal. Má prostě už svůj režim a ví, že v 18,00hod. se koupe pak dostane napapat a nejdéle v 19,00hod. už je ve své postýlce a spinká. Ale stejně máme štěstí, že máme tak hodné miminko, když okolo sebe slyším, že jiné děti pořád pláčou, nebo nechtějí spinkat, jsem pak ráda, že je Daneček takový jaký je. Navíc už nám i pěkně přibírá, mléko z prsa už nechce, takže už krmím jen z lahve umělým mlékem, ale alespoň vím kolik toho spapá.

Nový rok jsme samozřejmě strávili doma, i když bylo možné požádat někoho o hlídání, ale „povinná zábava“ naštěstí mě ani manžela neláká, takže jsme byli rádi v klidu doma s naším zlatým chlapečkem, kterého si oba moc užíváme a veškerý čas věnujeme jen a jen jemu. Oba ho máme moc a moc rádi a těšíme se na nové zážitky v roce 2009.

Aktualizováno Pátek, 16 Leden 2009 11:08
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo