Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Vánoce s tátou Petrem PDF Tisk Email
Pátek, 02 Leden 2009 10:44
Po krátké odmlce se můžete opět těšit na příběhy našeho táty Petra. Jak u nich proběhly první Vánoce s 11 měsíčním Danielkem?Samozřejmě, že jsme se na první Vánoce Danýska připravovali s velkou pečlivostí. První Vánoce našeho potomka musely být, alespoň podle slov maminky, dokonale vypiplané a vše připravené jako nikdy.

Samozřejmě, že jsme v první řadě řešili stromeček. Danýsek už všude vyleze, postaví se a již se odvážil udělat pár krůčků sám. Čekali jsme, že stromek ho ihned zaujme a začne se sápat po něm a čekali jsme, že ho okamžitě strhne. Nastoupila tak domácí kutilská technika a nářadí a do zdi, kde měl stát stromek, jsem vyvrtal několik dírek a do hmoždinek jsem našrouboval několik šroubků jako kotvičky na lanko. To jsme původně chtěli přivázat ke stromku a stolku, aby Danýsek nehnul jak se stromkem, tak se stolkem. Nakonec se nic nepřivázalo a čekali jsme reakci s tím, že budeme našeho neposedného synka ze začátku bedlivěji hlídat. Opak byl pravdou. Daniel se stromku na Štědrý den ráno skoro nevšiml, i když byl nádherně ozdobený a svítil krásnými světýlky. A tak jsme zjistili, že naše vrtání a šroubování bylo zbytečné. Nakonec jsme byli rádi, že si moc stromku nevšímá. Byly sice občas náznaky, ale stromek ani jednou nespadl a to bylo pro nás rozhodující.

Nejvíce dárků se během podzimu nakupovalo jak jinak, Danýskovi... jsou to přece jeho první Vánoce. Všichni jsme netrpělivě čekali na reakci Danielka na dárky a co se mu bude nejvíce líbit. Po štědrovečerní večeři, při které samozřejmě Danýsek seděl ve své stoličce s námi u stolu a papal takovou náhradu řízku s brambory, následovalo rozdávání hromady dárků.

Rozbalování dárků byl samostatný akt, který sledovala celá rodina. Čekalo se, na které dárky se vrhne Danýsek první. Maminka pomalu rozbalovala všechny dárečky a Danielek si kupodivu všímal nejvíce prázdných krabic, se kterými si dlouhou dobu hrál. Až po uklizení papírů, strhaných z dárků a krabic si konečně začal všímat hraček. Od té doby se naší domácností nese mnoho tónů denně, jelikož mnoho hraček je hracích.Tak to byly naše první Vánoce s Danýskem… již se pomalu připravujeme na 17. Ledna 2009, kdy oslavíme první narozeniny… už je to za dveřmi !!!!

Aktualizováno Pátek, 16 Leden 2009 11:09
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo