For Babies
Jak oslavíte Nový rok? PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Prosinec 2008 21:57

Konec roku už je na spadnutí a příchod toho nového s sebou přináší bujaré oslavy. Někdo rád slaví ve velkém stylu, někdo radši klid domova a jsou i tací, kteří oslavy klidně prospí. A jak slavíte vy?

 

 

Alena má doma pětiměsíční miminko, oslava Silvestra je u ní tedy jasná. „Vzhledem k tomu, že jsem toho za poslední měsíce moc nenaspala, domluvili jsme se s manželem, že si půjdu jako vždy v osm večer lehnout a po kojení v jedenáct hodin večer, zůstanu vzhůru. Připíjet si budeme dětským šampusem a uděláme si hezký večer, aby nám ten nový rok pěkně začal. Popravdě už se těším na rok, kdy si zase užijeme oslavy ve velkém stylu. Už loni jsem kvůli těhotenství nikde nebyla a docela mi to chybí. Ale miminko je samozřejmě nejdůležitější.“ Usmívá se šťastná maminka.

Lenka bude se čtyřletým Matyáškem na Silvestra sama doma. „Vašek je hasič a nevděčná Silvestrovská šichta vyšla zrovna na něj. Matyášek už chce vidět ohňostroj, tak jsem se s ním domluvila, že ho vzbudím. No a já do půlnoci budu sedět u televize a taky se modlit za přítele, aby se ze služby vrátil v pořádku. Bude mít náročnou noc a jak se znám, minimálně do dvou do rána neusnu, jak se o něj budu bát. Snad všechno dopadne dobře a my si budeme moci oslavit začátek nového roku o den později.“ Doufá Lenka.

Jiřina si letošního Silvestra pořádně užije. „Babičky už nám 5 let slibují, že na Silvestra nám Aničku pohlídají, ale skutek utek. Takže jsem se domluvila s kamarádkou stejně staré holčičky, že u nich přespí a my si konečně s manželem užijeme pořádné oslavy. Jsme pozvaní do Járovo oblíbené hospůdky, budou chlebíčky, muzika, šampus… Už se nemůžu dočkat. Od narození Aničky před 6 lety jsme totiž spolu ještě nikde nebyli. Babičky jsou sice teď naštvané, že jsme je tentokrát obešli a nebudeme jim moct být neskonale vděční, ale mě to tak vyhovuje a příští rok kamarádce laskavost oplatíme.“ Usmívá se Jiřina.

Za redakci všem přeji v roce 2009 zdraví, štěstí a pohodu ať už budete slavit kdekoliv a s kýmkoliv!

Soňa Šímová, šéfredaktorka rodinaaja.cz A kde budete slavit vy?

Aktualizováno Pondělí, 29 Prosinec 2008 22:28