For Babies
Malé černé PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Prosinec 2008 20:48
Jste pozvaná na důležitou večeři, ples nebo pracovní schůzku a váháte co na sebe? Nebo chcete jen zakončit starý rok v elegantním hávu? Ve všech případech vás zachrání malé černé šaty. Ty by neměly chybět v žádném šatníku. A jak by měly vypadat? A co si k nim vzít?

Malé černé se staly společenským pojmem. Nikdy s nimi nic nezkazíte a budete zaručeně in. Stačí jen vybrat správný střih a délku, lichotící postavě a můžete vyrazit. Pokud jste vysoká a štíhlá, zvolte délku pod kolena, která je vysoce elegantní. Malou postavu ale naopak příliš zkrátí, pro tu je vhodná délka nad kolena. Ale pozor, příliš krátké šaty můžou působit lacině a moc vyzývavě. Pokud plánujete miminko a nechcete kupovat několikery šaty, zvolte elastickou látku a střih pod prsy, který může být ozdoben zajímavou aplikací, třeba mašlí nebo pruhem látky jiné barvy. Dolů by pak šaty měly lehce splývat. Budete si je moci dovolit nosit jak v době před otěhotněním, tak v těhotenství i po porodu, kdy se vám změní postava.

Malé černé musí být vždy černé a pokud chcete zůstat elegantní a přitom pokaždé jiná, zvolte co nejjednodušší typ šatů. K nim noste černé boty a černou kabelku, ale ve špercích můžete hýřit nápady. Pokud míříte třeba na firemní večírek, pořiďte si klidně extravagantnější náhrdelník, ale pamatujte si, že za každých okolností bývá méně někdy více.

Máte doma malé černé? A jaké?

Aktualizováno Pondělí, 22 Prosinec 2008 20:57