Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Dvojí Vánoce PDF Tisk Email
Neděle, 14 Prosinec 2008 22:48

Vánoce se dnes staly spíše svátkem komerce. Namísto užívání si rodinné atmosféry, se honíme za zaručeně nejlepšími dárky a předháníme se, kolik toho cukroví letos napečeme. Rodiny, kde nemají děti nebo mají, ale odrostlé, často dávají pod stromeček peníze, aby si každý koupil co potřebuje ve výhodnějších výprodejích. Darina z posledního vánočního příběhu týdne, to řeší úplně jinak.

 

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, kdy se sejde celá rodina, dá si dobrou večeři a po ní zasedne k pohádkám. U nás to tak je. Na Vánoce máme klid a minimum dárků. Nikdo ale není ošizený. Máme totiž Vánoce hned dvoje. Jedny ty plné pohody a klidu, prožíváme 24. prosince a ty druhé si děláme na konci ledna. Má to hned několik výhod. Jedna je, že se v prosinci vyhneme největšímu stresu z nakupování dárků a pečení cukroví, další je, že ušetříme dost peněz. Dárky totiž nakoupíme v lednu ve výprodejích.

A jak takové dvojí Vánoce vypadají? 24.12 společně ozdobíme stromeček, zazpíváme si koledy a povečeříme rybu a salát. Večer si pak naši dva synové rozbalí každý jeden malý dárek, aby nebyli smutní, že nic nedostali. Druhé Vánoce Začátkem ledna peču cukroví a tak zatímco už jsou ho všichni přejedení, my chodíme uzobávat. No a nadílka začíná poslední lednovou neděli po slavnostním obědě. Děti ve škole našim klukům dvojí Vánoce závidí a i my s manželem jsme rádi, že si je pěkně užijeme.

Aktualizováno Neděle, 14 Prosinec 2008 23:04
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo