Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Pohádka o bleše PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Prosinec 2008 21:05
Motto: Kdo tomu věří , má snad v hlavě peří (stará moudrost)

Byl, žil jeden tuze mocný král, proslavený panovník. Tento mocipán, považte, měl na svém dvoře blechu, kterou si zamiloval, jako by byla jeho vlastním synem. Dával jí všelijak najevo svoji lásku, oblékal ji do sametu a hedvábí, na šatech měla drahocenné výšivky a plno různých vyznamenání a řádů..

Ta blecha si prostě žila, zatímco dámy a pánové u dvora však tuze trpěli, jsouce celí pokousaní, dovedete si to trápení představit?Možná, že jste tuhle pohádku někde četli, zejména ti z vás, kteří vládnou německým jazykem,Nejde však o to, zda jste ji přečetli, máme pro vás jinou, dosti těžkou otázku:víte snad, kdo tu pohádku napsal, tušíte aspoň, kdo byl jejím autorem?Zamyslete se, chvíli přemítejte – a možná, že to uhodnete, ač to není příliš pravděpodobné.Jestliže nabudete dojmu, že jste tuto zapeklitou otázku rozluštili, potom nám to napište – a my vám odpovíme, zda jste se trefili.Takže neváhejte!
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo