Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Pohádka o bleše PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Prosinec 2008 21:05
Motto: Kdo tomu věří , má snad v hlavě peří (stará moudrost)

Byl, žil jeden tuze mocný král, proslavený panovník. Tento mocipán, považte, měl na svém dvoře blechu, kterou si zamiloval, jako by byla jeho vlastním synem. Dával jí všelijak najevo svoji lásku, oblékal ji do sametu a hedvábí, na šatech měla drahocenné výšivky a plno různých vyznamenání a řádů..

Ta blecha si prostě žila, zatímco dámy a pánové u dvora však tuze trpěli, jsouce celí pokousaní, dovedete si to trápení představit?Možná, že jste tuhle pohádku někde četli, zejména ti z vás, kteří vládnou německým jazykem,Nejde však o to, zda jste ji přečetli, máme pro vás jinou, dosti těžkou otázku:víte snad, kdo tu pohádku napsal, tušíte aspoň, kdo byl jejím autorem?Zamyslete se, chvíli přemítejte – a možná, že to uhodnete, ač to není příliš pravděpodobné.Jestliže nabudete dojmu, že jste tuto zapeklitou otázku rozluštili, potom nám to napište – a my vám odpovíme, zda jste se trefili.Takže neváhejte!
 
 
Stavění puzzle pomáhá rozvíjet mnohé dovednosti nejen u dětí

01Pro starší generace přináší puzzle možnost podpořit mozkovou aktivitu, postará se ale také o zábavu. Puzzle pomáhají nejen hravě a zábavně rozvíjet tvořivé dovednosti a jemnou motoriku, ale podněcují také zvídavost, touhu po dosažení cíle i radost z dokončeného díla.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo