Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Soutěž s Honzíkem PDF Tisk Email
Úterý, 09 Prosinec 2008 14:07

Ptali jste se po soutěžích pro děti a tak tu jednu máme. Vyhrajte krásnou dětskou knihu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honzík se vypravil koupit toho nejtěžšího kapra. Pomůžeš mu vypočítat, který z nich to je? Až budete s počítáním hotovi, můžete se vybarvit druhou polovinu stromku. Příjemnou zábavu!

Dnešní hádanku s omalovánkou pro Vás nakreslil dvorní malíř Rodiny. Nová hádanka pro všechny chytré hlavičky od Mirka Vostrého.

Odpověď na soutěžní otázku (kolik váží nejtežší kapr) pošlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy napištete heslo: kapr

Soutěž trvá do 16.12.2008 a jeden z vylosovaných získá knihu.

 

Aktualizováno Středa, 17 Prosinec 2008 13:13
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo