Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Soutěž s Honzíkem PDF Tisk Email
Úterý, 09 Prosinec 2008 14:07

Ptali jste se po soutěžích pro děti a tak tu jednu máme. Vyhrajte krásnou dětskou knihu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honzík se vypravil koupit toho nejtěžšího kapra. Pomůžeš mu vypočítat, který z nich to je? Až budete s počítáním hotovi, můžete se vybarvit druhou polovinu stromku. Příjemnou zábavu!

Dnešní hádanku s omalovánkou pro Vás nakreslil dvorní malíř Rodiny. Nová hádanka pro všechny chytré hlavičky od Mirka Vostrého.

Odpověď na soutěžní otázku (kolik váží nejtežší kapr) pošlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy napištete heslo: kapr

Soutěž trvá do 16.12.2008 a jeden z vylosovaných získá knihu.

 

Aktualizováno Středa, 17 Prosinec 2008 13:13
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo