Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Poprvé ve třech PDF Tisk Email
Neděle, 07 Prosinec 2008 22:36

Vánoce jsou krásné svátky, pokud je máte s kým sdílet a je jedno, jestli je trávíte s rodinou, přáteli, partnerem nebo němou tváří. Pro nechtěně bezdětné páry však mívají Vánoce smutný nádech. Další Vánoční příběh, tentokrát se šťastným koncem, nám poslala Martina.

 

 

Se Standou jsme spolu už 10 let. Seznámili jsme se, když jsme oba po dlouholetých vztazích měli zlomená srdce a asi hlavně to nás spojilo. Po čtyřletém vztahu jsme se vzali a protože do třicítky už mi chyběli jen dva roky, rozhodli jsme se, že se pokusíme naši rodinu rozšířit. Brala jsem 10 let hormonální antikoncepci, takže jsem tak nějak čekala, že chvilku potrvá, než budu pod srdcem nosit malého človíčka. Navíc jsem zrovna měla práci, která mě opravdu bavila a tak jsem si i říkala, že by miminko mohlo přijít klidně až za rok. Plynuly měsíce, roky a já sfoukla 30 svíček na narozeninovém dortu. „Tak to už by chtělo miminko“, popichovaly mě kamarádky, okolo kterých pobíhali už poměrně velké děti. A já si v tu chvíli uvědomila, že už dva roky neberu prášky a i přes poměrně časté milování se Standou pořád nejsem těhotná. V hlavě se mi rozsvítil varovný nápis a biologické hodiny se rozbušily v plné síle spolu s mým srdcem. Blížily se Vánoce a já všude viděla miminky s kočárky, maminky, které vlekly uvřískané děti od výloh hračkářství, desítky pidi oblečků a všechny ty krásné hračky, které bych našemu miminku ráda koupila. I Standa už začal být nervózní, jestli se nám miminko povede a tak se od té doby každé Vánoce nesly ve smutném duchu. Pod stromečkem nám prostě chyběl dárek největší, kterému žádné úžasné parfémy, spodní prádlo ani nejkrásnější šaty a další dárky, nesahaly ani po kotníky.

A pak přišla různá vyšetření, která ukázala, že jsme oba zdraví, zkoušeli jsme inseminaci, která nevyšla, dvě umělá oplodnění plná nadějí a jeden potrat, který přišel krátce před Vánoci. Byli jsme zoufalí, ale třetí pokus o miminko vyšel a my si loni v srpnu odnesli z porodnice Natálku. Loňské Vánoce byly konečně ty nejkrásnější. Natálce zářili očička ještě krásněji než vánoční světýlka na stromku a my si se Standou dali jen drobnosti. Ten nejkrásnější dárek to totiž nemohlo překonat.

Letos už je Natálka pěkné číslo a už zvládne i rozbalovat hromady dárků, které jsem jí nakoupili. Vánoce ve třech jsou úplně jiné, tak radostné a nepopsatelně krásné. Kdo nezažil dlouhé čekání na miminko, snad ani nemůže pochopit tu radost, když je vás konečně pod u štědrovečerní večeře o jednoho víc. Navíc letos Standa dostane další úžasný dárek v malé krabičce. Jsem totiž ve třetím měsíci těhotenství, tak mi držte palce, ať můžeme další Vánoce slavit už ve čtyřech.

Aktualizováno Neděle, 07 Prosinec 2008 22:41
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo