Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Mateřství mě změnilo PDF Tisk Email
Úterý, 25 Listopad 2008 22:30

Přečtěte si další postřehy maminky Jitky.

Danečkovi už budou za chvilku 3 měsíce a já si to doma pěkně užívám. Než jsem šla na mateřskou tak jsem si myslela, že se budu doma nudit a bude mi chybět práce, ale opak je pravdou. Daneček je moc hodný a při starání se o něj, stíhám úplně všechno. No a když je vzhůru tak se mu plně věnuju a pěkně si to užívám. To mateřství mě tak trochu změnilo a vychutnávám si ho plnými doušky.

 

 

Jsem ráda, že máme takové krásné a hlavně zdravé miminko. Chodíme skoro každý den na procházky pokud to jen počasí dovolí. Teď, když napadl sníh a teploty venku jsou pod nulou, tak chodíme už jen na hodinku, ale dokud bylo venku hezky tak jsme chodili minimálně na dvě hodinky. Danečkovi se v kočárku dobře spinká, jen zastavit se nemůže protože to hned pozná, a taky když s kočárkem vjedu do obchodu, tak se mu to moc nelíbí. Táta mu vždycky ze srandy říká, že až bude větší tak to nakupování bude nesnášet, ale že to dělají všechny ženský, tak to bude muset přetrpět. Ale když jsem šli dělat velký nákup jídla do jednoho z hypermarketů a viděl tam tu vánoční výzdobu a všude plno světýlek, tak se díval kolem těma jeho velikýma očima, který měl vykulené jako ještě nikdy.

Myslím, že Vánoce se mu budou líbit, letos z nich ještě moc mít nebude, ale příští rok už to bude super. Letos najde pod stromečkem spoustu oblečení a taky jsem mu koupila nějakou tu hračku, i když hraní ho ještě moc nebaví. Vydrží si hrát tak půl hodinky pod hrazdičkou a ostatní hračky jako různá chrastítka a plyšové hračky ho zatím moc nebaví, sice se na ně dívá a natáhne se pro ně ručičkou, ale to je tak všechno. Toho našeho drobečka nejvíc zajímají ruce, taky deka pod kterou si zvedá ručičky je fajn, a nejraději má celofánový pytlík, ten se leskne a navíc šustí. Největší zábavou pro něj je když si s ním povídám, lechtám ho a dělám různé obličeje, to se pak směje a hodně povídá, aby nezůstal pozadu. Zkusila jsem mu dát i hračky do postýlky, začal se vztekat a plakat, že hračky do postýlky nechce, jediná hračku, která mu nevadí je kolotoč s medvídky, který už tam má od narození. Takže si hrajeme zatím v obýváku na gauči, až bude větší a bude lézt, budeme ho už dávat do pokojíčku. Je to naše zlatíčko.

Jediné s čím si nevím rady je usínání v postýlce bez zavinovačky jen pod peřinkou. Od narození spinká zabalený v zavinovačce kde má i ručičky. Když je má totiž venku, tak je má hrozně studené, neusne a každou půl hodinu se budí a dožaduje se dudlíku nebo pozornosti. Možná je moc brzo ho učit spát mimo zavinovačku, ale jak to udělám až se mi do zavinovačky nevejde, to nevím. Zkusila jsem ho i pěkně zachumlat do peřinky, ale ani to nepomohlo, protože pořád kope nožičkami a ručičky taky nenechá chvilku napokoji. Ruce měl tedy venku z pod peřinky a tím pádem je měl studené a zase nemohl spinkat. Snad až bude o trochu větší, tak se nám to podaří. Od šesti měsíců bych ho chtěla i s postýlkou přesunout z ložnice do pokojíčku. V pokojíčku se mu líbí, tak doufám, že nám tu bude i sám spinkat. Jo, jo, jsou to starosti, ale hezké starosti a neměnila bych je.
Aktualizováno Úterý, 25 Listopad 2008 22:52
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo