For Babies
Podivné hračky PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Listopad 2008 19:40

Vyhlašuji soutěž o nejpodivnější hračku, kterou jste kdy viděli, koupili svému dítěti nebo od někoho dostali. Vítěz získá malý dárek.

 

 

 

 

 

Inspirací pro tuto rychlou soutěž, mi byl dětský mobil, který dostal můj syn od babičky. Na hračce se neuvádí věková kategorie, ale výrobce se zřejmě inspiroval v dětských školkách, kde děti získávají „správnou“ slovní zásobu. Telefonek je vyklápěcí a působí celkem nevinně. Po zmáčknutí kláves se ozve třeba zvonění nebo „máš zprávu“. To by všechno bylo v pořádku, ale když si Adámek takhle chvíli telefonek mačkal, ozvalo se zazvonění a „hernajs, kdo to zas otravuje“. Zatím tomu příliš nerozumí, ale už se těším, až mi zazvoní v kabelce mobil třeba v čekárně u lékaře a můj syn pohotově odvětí „hernajs, kdo to zas otravuje“. Někoho to možná pobaví, ale další lidé by si mohli pomyslet, že takhle běžně doma mluvíme. Přináším i další tipy na vítěze o podivnou hračku.

Alena koupila synovi autodráhu. Nebyla ani nijak zvlášť levná, ale výrobce byl zřejmě barvoslepý. „Nejdřív jsem si toho nevšimla, ale když syn komentoval Ke startu, připravit, červená a jedem, hračku jsem si pořádně prohlédla a opravdu. Semafor fungoval obráceně a autíčka vlastně vyjížděla na červenou. Přišlo mi to až jako hazardování s dětskými životy, tak jsem se syna pro jistotu zeptala, jestli ví, na jakou barvu se jezdí a přechází. No jasně, že na zelenou, odpověděl, ale stejně jsem z hračky měla divní pocit.“ Kroutí hlavou Alena.

Dalším adeptem by mohly být smradlavé hračky. Své o tom ví Jana. „Bára tuhle hračku hrozně chtěla, byl to tenkrát ve třídě hit. Jednalo se o takového panáčka v pouzdru na karabince, který se jmenoval podle toho, jak smrděl. No a mi koupili nějakého, co měl sedět jako prd. Jen jsme ho vyndali, zvednul se nám žaludek a panáček putoval do popelnice mezi ostatní puchy.“ Směje se Jana.

Napište nám i Vy do komentáře pod článkem, jakou podivnou hračku máte nebo jste měli doma. 30.11.2008 vylosuji jednu z nejpodivnějších hraček a vítěze odměním malým dárkem.

Aktualizováno Pondělí, 17 Listopad 2008 19:50