Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Od psa k miminku PDF Tisk Email
Neděle, 16 Listopad 2008 23:33

Další Vánoční příběh nám poslala Saša získává za něj dárkový balíček od Oriflame.

Vánoce jsou pro mě nešťastným i kouzelným obdobím. Od těch v roce 2005 se už na každé těším a vypadá to, že každý rok jsou lepší a lepší.

 

Nejhorší Vánoce jsem zažila v roce 2004. Tehdy mi oznámil můj přítel, že mě po pěti letech opouští a mě nezbylo než se vrátit do rodného hnízda k rodičům na vesnici. O měsíc později mi zemřel tatínek a já zůstala s maminkou na všechno sama.

Když se blížily Vánoce roku 2005, dělaly jsme s mámou, jako by to byl běžný den, rozhodly jsme se je zkrátka neslavit. No a já se odpoledne vydala na procházku po vesnici, abych si vyčistila hlavu, když v tom se proti mně rozeběhlo veliké štěně a málem mě porazilo. Začala jsem nadávat a pak jsem si všimla, v jakém zanedbaném stavu ten psí krasavec je. A tak jsem ho vzala k nám domů a udělali jsme mu Vánoční překvapení v podobě koupele a plné misky. Z krasavce se nakonec vyklubala krasavice Kim a protože se k ní nikdo nehlásil, už s námi zůstala.

A pak přišly Vánoce 2006. Odpoledne jsem se s Kim opět vydala stejnou cestou jako rok předtím, abych nám připomněla naše shledání. No a tentokrát se mi vytrhla a utekla. Hledala jsem ji až do půlnoci Marně. Už jsem si myslela, že se mi Vánoční smůla lepí na paty, když den po Vánocích zazvonil u našich dveří sympatický mladý muž, který Kim přivedl. Dali jsme se do řeči a já zjistila, že je to dávný kamarád z dětství, který přijel za rodiči na Vánoce. No a o měsíc později jsme spolu začali chodit.

Protože Honza věděl, že se u mě vše točí kolem Vánoc, připravil mi loni i Vánoční zásnuby. Prstýnek v krabičce pověsil na stromek mezo ozdoby a já měla co dělat, abych ho našla. No a letos je překvapení na mě. Pod stromečkem najde pozitivní těhotenský test, ale miminko snad bude na světě dřív než na příští Vánoce.

 

Dárek můžete získat i Vy. Napiště nám Vánoční příběh nebo okomentujte příběhy, které se objeví každé pondělí na webu rodinaaja.cz. Nejhezčí příběhy se objeví v tištěném časopise a nejčastěji komentující, získá dárek.

Aktualizováno Neděle, 16 Listopad 2008 23:57
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo