Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Danečekovi jsou 2 měsíce PDF Tisk Email
Neděle, 09 Listopad 2008 23:40

A už jsou nám dva měsíce. Uteklo to tedy neuvěřitelně rychle. Problémy s kojením jsou doufám zažehnány a náš drobeček roste jako z vody, má už 4kg a měří 56cm. Roste nám do délky a zatím nemá žádné faldíky na které jsem se tak těšila, ale důležité je, že je zdraví a nestrádá.

 

 

Máme za sebou už i vítání občánků, na kterém se Danečkovi moc líbilo, bylo tam hodně dětí a bylo pořád na co koukat. Jen se pokaždé diví když nějaké dítě bezdůvodně pláče. To ten náš drobeček se skoro pořád směje a když začne plakat tak jen výjimečně. Nejčastěji když mu odejdu z bytu pověsit do sklepa prádlo, asi se bojí být sám v bytě.

Při poslední návštěvě u paní doktorky nám bylo řečeno, že musíme trénovat s Danečkem otáčení hlavičky za chrastítkem. Jo, to se lehko řekne, ten náš drobeček na povel nic nedělá, hlavičku otáčí normálně i ji zvedá když leží na bříšku a vydrží to docela dlouho, ale musí chtít, když se mu nechce tak s nim nikdo nehne a mám takový pocit, že když po něm chci aby se otáčel za chrastítkem i když je to jeho oblíbené chrastítko, tak si myslí, že nejsem normální a vykašle se mi na to, tak jsem zvědavá co nám na to paní doktorka řekne. Malej je naprosto v pořádku jen nechce dělat nic na povel. Doufám, že nás kvůli tomu nepožene paní doktorka někam ke specialistovi, aby s námi cvičil, to mi totiž řekla na poslední návštěvě. Mě se to zdá být úplně zbytečné.

Jinak chodíme pravidelně na procházky, to se Danečkovi moc líbí, jen nemohu zastavit s kočárkem, protože to okamžitě pozná a už kouká co se stalo a to i v případě, že se kočárkem hýbu, aby měl pocit, že ještě pořád jdeme. Jen to oblékání je teď pro něj za trest, čím víc vrstev oblečení dáváme tak tím víc se mu to nelíbí a taková čepice je pro něj to nejhorší, to začne pěkně nadávat a vztekat se, že to chce sundat.

Manžel se malému také hodně věnuje a tak si s ním vždycky večer povídá a nakonec, když si ho manžel položí na břicho, tak usne jako andílek. Jednou se mi stalo, že manžel nebyl doma a já dělala oběd na druhý den a Daneček plakal a plakal, já nevěděla co se stalo, zkoušela jsem úplně všechno, byla jsem ho přebalit, dala mu dudlík, pochovala ho a on pořád plakal. Pak jsem si ho dala bříškem na moje břicho a byl klid. Když přišel manžel domů, tak jsem mu pěkně vynadala, že ho učí pěkné věci a já pak nic neudělám, takže teď musí trávit veškeré večery doma a odnaučovat Danečka to co ho naučil, abych já mohla bez problémů všechno stíhat. Je neuvěřitelné jak si děti rychle zvyknou na to co jim vyhovuje a jak se pořád dožadují toho co se jim líbí. I tak malí človíček jako je náš Daneček si pamatuje všechno co se mu líbí.

Aktualizováno Úterý, 11 Listopad 2008 21:53
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo