For Babies
Nadělte radost dvakrát PDF Tisk Email
Neděle, 09 Listopad 2008 23:06

Nelze přehlédnout, že Vánoce už ťukají na dveře. Obchody jsou plné Vánočních dekorací a tipů na dárky. Uhonění lidé se tlačí mezi regály, aby se na ně dostala ta zaručeně nejvýhodnější věc, kterou chtějí nadělit svým blízkým pod stromeček. V posledních letech ale uniká hlavní smysl Vánoc a to ten, že Vánoce nejsou jen o nejdražších dárcích a pohádkách v televizi. Vánoce by měli být časem setkání s rodinou. Jsou ale děti, které svou rodinu nemají. Ani na ty byste o Vánocích neměli zapomínat. A stačí jen málo. Nadělte svým blízkým dárek některý z dárků od Oriflame, který pomůže dětem.

 

 

Oriflame dětem, tak se jmenuje projekt, který již šestým rokem pomáhá nadaci Terezy Maxové. Díky němu bylo doposud dětem do dětských domovů a kojeneckých ústavů, posláno už 7 milionů korun. Jakkoliv se tato částka zdá vysoká, potřeby dětí bez rodičů zdaleka nepokryje. Vždyť bez rodinného zázemí žije v České republice každé 167. dítě!

Charitativní projekt Oriflame dětem přináší peníze na různé dílčí projekty pro děti z kojeneckých ústavů a dětských domovů, jako například ozdravné pobyty v přírodě nebo Jarmarky pro šikovné ručičky, kde děti hravou formou získávají zkušenosti ze světa podnikání.

A pomoci dětem můžete i Vy a přitom nemusíte přispívat horentní sumy. Stačí, když letos místo tradičních Vánoční pohledů rozešlete pohledy nakreslené dětmi z dětských domovů. 5 kusů stojí jen 50 korun a děti z této částky získají 37 korun. Pokaždé když zapálíte svíčku ze sady Oriflame za 80 Kč, bude Vás hřát u srdce 42 korun, kterými jste na děti přispěli. Vaše ratolest bude mít určitě velkou radost z plyšové žirafky za 150 Kč a radost bude mít i dětský domov nebo kojenecký ústav, který díky Vašemu Vánočnímu dárku získá 86 korun. A tak by se dalo pokračovat dál. Každý z vás si určitě vybere výrobek jeho srdci nejbližší a díky němu nadělí pod stromeček hned dvojitou radost.

Pomozte dětem, které nebudou o štědrém večeru večeřet kapra se svou rodinou! Přehled výrobků, které pomáhají, najdete v aktuálním virtuálním katalogu na straně 96 na www.oriflame.cz, kde si také tyto výrobky můžete objednat.

Všem přispěvatelům Oriflame děkuje.

Aktualizováno Úterý, 11 Listopad 2008 07:54