For Babies
Svět nejmenších


6 kroků a 3 zlatá pravidla při výběru správné velikosti plenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Čtvrtek, 21 Srpen 2014 06:44

cl1-03Pokud máte doma malého plenkače, přebalujete ho asi 10-krát denně. To znamená 70 plenek týdně a 280 plenek měsíčně. To činí 3360 plenek během prvního roku života. S tak velkou investicí do plenek, jaké čelíte, je fajn, co nejdříve se stát expertem na výběr správné velikosti plenky.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Srpen 2014 06:53
Celý článek...
 
Proč muži miminko neslyší PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 02 Červen 2014 00:00
dp1474224Naprosto klasická situace. Dítě řve, vy ho zoufale nosíte po pokoji, hlava vám třeští a váš manžel vedle vás spokojeně oddychuje.

Přiznám se, že donedávna jsem to pokládala prostě za sobeckost. Jen neukázat, že jsem vzhůru, ještě by snad ode mě chtěla pomoc. Pravda, občas jsme ho budila a vypadalo to, že opravdu z hlubokého spánku, jenomže, znáte chlapy? Na něco jsou takoví herci, že by mohli z fleku do Národního. Pak jsem si přečetla článek v časopisu Dáma a žasla.

 

Aktualizováno Úterý, 03 Červen 2014 09:51
Celý článek...
 
Zavinovat, nebo ne? PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 10 Únor 2014 17:19

dp26908895Mám tři děti. Prvního v porodnici pevně zavinuli a radili mi zavinovat, zavinovat, zavinovat. Tvrdili, že dítě potřebuje především teplo. Druhý syn přišel na svět o čtyři roky později v jiné porodnici. Možná to bylo tím, že to bylo uprostřed léta, ale trend zavinování se tehdy nenosil. U třetího dítěte už jsme proto zavinovačku ani nepřipravovala. Jaké bylo moje překvapení, když jsem od některých maminek slyšela, že bez zavinovačky se rozhodně neobejdou.

Celý článek...
 
Výbavička pro miminko PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp2771394Narození miminka je výjimečnou událostí a měla byste na ní být náležitě připravena. Pravda je taková, že seznam všech potřebných věcí není zrovna krátký a bez něj s snadno na něco zapomenete.

Očekáváte narození potomka a nevíte si rady, čím vším byste pro jeho příchod měla být vybavena? Snad vám pomůže následující seznam. Samozřejmě ale musíte zvážit roční období - letní mimi bude mít výbavičku poněkud "odlehčenější" než zimní.

Snad každý koupí něco zbytečného, co nikdy nevyužije - bohužel tohle nikdy neodhadnete dopředu - protože každý rodič a každé miminko je jiné, takže univerzální rady neexistují. Pokuste se nekupovat ihned, když vám někdo doporučí "něco úžasného". Zkuste se na "úžasnou věc" (ať už je to cokoli) informovat u více lidí. Věřte, že tak dost ušetříte a hlavně nebudete mít doma jednu skříň plnou "úžasných nepoužitých věcí". Hodně věcí se dá dokupovat tak říkajíc "za pochodu" až po porodu, nicméně nutný základ je dobré mít doma, protože se může stát, že se doba než se po porodu dostanete do obchodu trošku protáhne a pak musí vše "zachraňovat" nakupující tatínek .

Celý článek...
 
Také vás trápí atopický ekzém? PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 22 Duben 2013 00:00

dp2390887Máme tu jaro a s ním, bohužel, zhoršení stavu většiny atopiků. Příroda se probouzí, tráva se zelená, první květiny a stromy kvetou a vzduch se alergeny jen hemží… Co dělat s tím, aby to naši nejmenší přežili ve zdraví?

Pokud máte doma dítě s atopickým ekzémem, jistě pro vás není novinkou, že tímto onemocněním trpí každé páté dítě v Evropě.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL