For Babies
Dietní klub


Na zdraví... PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 07 Leden 2019 00:00

Dlouhodobější trendy ukazují na měnící se zvyky obyvatel České republiky. Ti v poslední době upřednostňují prémiový alkohol, který konzumují stále častěji doma než v barech a restauracích. Vyplývá to z několika průzkumů společnosti Rémy Cointreau realizovaných ve spolupráci s agenturou G82. Důvodem je nejen cena a strach z levnějších značek způsobený tzv. „metanolovou aférou“, ale i vzrůstající obliba domácích parties.

 

Aktualizováno Neděle, 13 Leden 2019 09:01
Celý článek...
 
Psychika a příjem potravy PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00

dp1180367Řada lidí dnes pod tíhou médií a daných ideálů krásy o jídle soustavně přemýšlí. „Mám sníst toto jídlo? Neublíží mi to? Neměla bych držet dietu?“ Jisté však je, že jíst a neustále si jídlo vyčítat, je velmi špatné na psychiku. Co nám vlastně neustálé úvahy o jídle a dietách dělají s psychikou?

Odpovídá zkušená výživová poradkyně studia Wellnessia Monika Divišová.

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2013 10:39
Celý článek...
 
Jak si udržet ideální váhu PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Sobota, 11 Květen 2013 00:00

hubnuti1Říká se, že zhubne kdokoli, ale štíhlost si udrží jen málokdo. Pokud tedy nechcete patřit mezi ty, jejichž stálým průvodcem životem je jo-jo efekt, musíte na to jít od lesa…

Problém je v tom, že většina z nás se po ukončení hubnutí vrátí zpátky k původním nevhodným návykům. S nimi se ovšem vrátí váha jako bumerang. Je jisté, že tyto návyky jste si fixovali dlouhá léta a že není úplně jednoduché se jich zbavit. Buďte však trpěliví, protože časem se nově získané návyky zautomatizují.

Zkuste tomu trochu pomoci

 

Celý článek...
 
Vyhrajte boj s alergií! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 29 Duben 2013 00:00

dp6214276Pokud jste si již uvědomili, že jste alergik, absolvovali jste vyšetření, musíte začít s chorobou bojovat. Je potřeba analyzovat prostředí, ve kterém žijete a zjistit, co je pro vás nebezpečné, tedy přistoupit k preventivním opatřením – odstranit alergen – např. koberce, záclony, závěsy, kožešiny a jiné zdroje prachu. Používejte jen výrobky určené pro alergiky, čističky vzduchu,  dostatečně větrejte a ačkoliv je to těžké, nechovejte domácí zvířata se srstí. Též je velmi důležité dodržování správné životosprávy, dospělí by se měli vyvarovat kouření, děti by se měly vyhýbat pobytu v zakouřených prostorách.

Celý článek...
 
15 kroků k zdravému hubnutí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 24 Duben 2013 00:00
dp3299456Pokud očekáváte 15 zaručených rad, díky kterým za týden zhubnete 10 kilo, aniž byste se museli vzdát svých oblíbených kremrolí a svíčkové se šesti, zřejmě vás zklamu. Takhle to totiž opravdu nefunguje.

Pokud totiž opravdu chcete skoncovat s nadváhou, musíte nejprve začít jinak myslet. A potom zkusit jinak jíst.

Celý článek...
 
Více článků...
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL